Fikiralışverişi

Her türlü makale ve fikir paylaşımı

Kartal Vaillant Telefon Numarası

Kartal Vaillant Telefon Numarası

Profesyonel bir ekip, üstün kalitede hizmet anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kısa sürede teslimat garantisi. Vaillant Servis Kartal ile henüz tanışmadıysanız, tamirat ve bakım ihtiyaçlarınızda tüm bu ilkeleri bir arada henüz bulamadınız demektir. Kartal’ın neresinde olursanız olun; Vaillant marka ürünlerinizden herhangi birinde arıza meydana gelirse bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu ilkeler doğrultusunda yapılan özel servis kapsamıyla bakım ve onarım çalışmalarına siz de tanık olacaksınız.

İşte sizi Vaillant Servis Kartal ile tanıştıracak olan telefon numarası; 444 7 856.

Çağrı merkezinde görevli arkadaşlarımız sizden telefon bekliyor. Bizi arayarak arızalanan ürünü iletmeniz ve adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Her biri konusunda uzman olan ekibimiz arızalanan ürünü kapınızdan teslim almak için hemen yola çıkacaktır.

Sorunun tespitinin ardından tamiratını kısa sürede gerçekleştirecek, bakımını da yaptıktan sonra, ürünü size eskisinden çok daha sağlam bir vaziyette ve elbette çalışır halde teslim edeceklerdir. Ödemeyi kapıda yapma imkanını da sunduğumuz müşterilerimizin memnuniyeti bizim temel hedefimiz.

Sizin mutluluğunuzla büyüyor ve gelişiyoruz. Hem zamanınıza hem de cebinize dost bir servis olmakla birlikte, kalite çizgimizi her çalışmamızda korumayı temel ilke edinmiş bulunmaktayız. Geçici çözümlerden yana değiliz, ürünlerinizin arızasını giderirken, ömrünü de uzatan özel çözümler üretiyoruz. Yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmetlerinde siz müşterilerimize bir yıl garanti sunuyoruz. Her modelde ürünleriniz için bizi güvenle arayabilirsiniz.

Ayrıca Vaillant kombiniz çalışıyor ama petekleriniz ısınmıyorsa bu yazıyı da mutlaka incelemenizi öneririz.

#Fikiralışverişi

Website: