Özel İndesit Servis Merkezi Her Daim Yanınızda!

Özel İndesit Servis Merkezi Her Daim Yanınızda!

Reklam | Tanıtım

Özel İndesit servis firması, sektörün en kaliteli markalarından bir tanesi olmak için yıllardır bu sektörü en iyi şekilde takip ediyor ve tüm eksikleri en kısa sürede tamamlamaya özen gösteriyor. Sektör konusunda uzmanlaştığımızı söyleyebiliriz çünkü her türlü rekabet ortamına bağlı olarak en iyi şekilde bu ortamdan sıyrılmayı başarıyoruz. İndesit marka ürün kullanımı için sizlere detaylı bilgiler sunuyoruz ve ürünlerinizin zarar görmemesi için daha kaliteli müdahalelerde bulunuyoruz.

Özel İndesit Servis firmasından sizler de hizmet almak isterseniz bizlere telefon yolu ile ulaşabilir ve üst düzey kalitede hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul ve ilçeler için hizmet sunmaya devam eden firmamız sizlerden gelen talepleri de en iyi şekilde değerlendiriyor ve kusursuz servis hizmetlerinde sizleri de memnun etmeyi hedefliyor.

Çağrı merkezi ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca telefon başında tavsiyelerinizi dinliyor ya da sizlerden gelen talepleri kayıt altına alıyor. Çağrı merkezi ekiplerimiz servis ekiplerimiz ile sürekli olarak iletişim halinde ve en yakın adreste olan ekiplerimiz adreslerinize yönlendiriliyor ve zaman konusunda sıkıntı yaşanmıyor.

Randevu saatlerine bağlı kalmaya özen gösteriyoruz ancak zaman zaman trafik nedeniyle geç kaldığımızda oluyor fakat bu gecikmeler asla sizi mağdur edecek sürede olmuyor.

Web: https://www.indesit-servis.org