İstanbul Libelle Temizlik Robotu Servisi

İstanbul Libelle Temizlik Robotu Servisi

Reklam | Tanıtım

Elektrikli süpürge teknolojisini farklı bir boyuta getirerek, yaşam alanlarında profesyonel temizlik gerçekleştirebilme imkanı veren Libelle temizlik robotu, son dönemlere damgasını vuruyor. Geniş aparatları ile farklı kullanım alanlarına ve kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak kaliteli yanıtlar sunabilen Libelle temizlik robotları ile derinlemesine temizliği her alanda sağlayabilmek mümkün oluyor.

Yüksek emiş gücü, özel filtreleme sistemi gibi yenilikçi özellikleri bulunan Libelle temizlik robotlarının kullanımında yaşanan performans kayıpları ya da parça arızaları için teknik servis hizmetleri özel Libelle Servis merkezi aracılığı ile kesintisiz olarak alınabiliyor. Haftanın her gününü hizmet veren çağrı merkezi aracılığı ile Libelle temizlik robotunda yaşanan sorunlara ilişkin profesyonel servis desteği talebi gerçekleştirilebilir.

Özel servis hizmetleri kapsamında Libelle’ nin temizlik robotunda kullanmış olduğu ileri nesil teknoloji ile uyumlu servis ekipmanları ve sistemleri kullanılıyor. Libelle Servis merkezi bünyesinde kullanılan ileri nesil sistemlerin dışında parça değişimleri için yalnızca orijinal Libelle yedek parçalarının kullanılıyor olması hem kaliteli hem de ekonomik bir servis çözümünden faydalanılabilmesini sağlıyor.

Üstelik orijinal yedek parçalar ile arıza onarım sonrası kullanımda da en yüksek performansını alınabilmesi sağlanırken, aynı zamanda da Libelle temizlik robotunun kullanım ömrünün da katlanarak artması sağlanıyor. Bu tip maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerden yararlanabilmek için 7/24 kesintisiz olarak çağrı merkezi ile yaşanan sorunlara ilişkin olarak iletişime geçilebiliyor. Yapılan arıza başvurularında en kısa zaman diliminde uzman ekipler ile tüketiciye yanıt sağlanıyor.

Website: https://www.libelleservis.org