Özel Samsung Servis Noktası Hizmetinizde!

Özel Samsung Servis Noktası Hizmetinizde!

Reklam | Tanıtım

Güney Kore’nin teknoloji devlerinden biri olan Samsung, televizyon üretiminde de dünyada öncü firmalar arasında yer almaktadır. İlerleyen ve sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başaran Samsung marka televizyonlar, Türkiye’de de çok sayıda talep edilmektedir. Televizyonun önemli özelliklerinden bazıları dayanıklı ve kullanım alışkanlıklarına göre oldukça uzun ömürlü olmasıdır.

Her ne kadar Samsung kendi çıkardığı televizyonlara çok güvense de her teknolojik üründe olabileceği gibi bu marka televizyonlarda da çeşitli arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu tip durumlarda en önemli ihtiyaçlardan biri olan iyi ve güvenilir bir teknik servis ekibine sahip olan bir firmadır.

Uzun zamandır İstanbul bölgesinde hizmet veren ve Samsung servisi olarak güvenilir ve işlerinde tecrübeli teknik servis personeline sahip İstanbul Samsung Servis firması sizlere hizmet vermektedir. Bu firmaya İstanbul’un neresinde olursanız olun tek bir numarayla kolayca ulaşabilirsiniz. Samsungservis.co adresindeki telefondan çağrı merkezini arayarak evinizin ya da iş yerinizin adresini vererek sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibi mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır. İsterseniz de yine çağrı merkezini arayarak firmanın adres bilgilerini alıp sizlerde televizyonunuzu servis merkezine teslim edebilirsiniz.

Firma uzun yıllardır bu işi yaptığından dolayı kendine ve teknik servis ekibine o kadar güveniyor ki televizyonunuzun tamir işleminin bittiği tarihten itibaren bir yıl boyunca geçerli işçilik ve eğer varsa değişen parça için garanti vermektedir.