Özel İmmergas Teknik Servis Noktası

Reklam | Tanıtım

Türkiye’de uzun süreden beri hizmet veren İmmergas kombi, dünyada da önemli kombi markaları arasında kendine yer bulabilmiştir. Kombiler, sürekli bir şekilde çalışan cihazlar oldukları için bakımlarını her yıl düzenli olarak yaptırmak çok önemlidir. Eğer düzenli olarak bakımlarını yaptırmazsanız her ne kadar kaliteli kombide kullansanız kullanım ömrü oldukça düşmektedir.

İstanbul’da İmmergas servisi olarak bütün bakım ve onarım işlerini üstlenen İstanbul İmmergas teknik servis firması sizlere uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Bu firmaya ulaşmak için ise yapmanız gereken İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine ön arıza kaydı ya da bakım kaydı oluşturduktan sonra açık adresinizi paylaştığınız taktirde sizin konumunuza en yakın uzman ve tecrübeli teknik servis ekibi sizlere ulaşmaktadır.

Teknik servis ekibi kombinizin arızasını ya da bakımını yaparken akıllı cihazlarla birkaç ölçüm yapmaktadır. Ölçümün sonuçlarına göre arızası varsa neden veya nereden kaynaklandığı tespit edilir ve birden fazla çözüm yolu düşünülerek sizlere en uygun çözüm önerisi sunulur.

Bu çözüm önerisine sizde onay verdiğiniz taktirde arızayı gidermek üzere onarım işlemleri başlattırılır. Yarıca firma teknik servis ekibindeki uzman ve tecrübeli kadrosuna o kadar çok güveniyor ki bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parçası varsa o parça için sizlere garanti sunmaktadır. Bu garanti kapsamında ücretsiz servis vermektedir.

Detaylı bilgi için; https://www.immergasservis.org