İstanbul Mitsubishi Klima Servis

İstanbul Mitsubishi Klima Servis

Reklam | Tanıtım

Mitsubishi markalı klima kullanıcılarının yaşamış oldukları sorunlar, servisimiz tarafından çözülmektedir. Mitsubishi Klima Servis sayesinde bakım, arıza tespit ve onarım gibi işlemler bu alanda uzman personeller tarafından etkili olarak yapılmaktadır. İstanbul’un her yerinde hizmet veren servisimiz bu sayede insanların klimalarla ilgili sorunlarına dair ihtiyaçları karşılamaktadır.
Servisimiz bu alanda uzun zamandır bulunmakta ve buna bağlı olarak yeterli tecrübeye sahiptir. Bunun yanında sürekli olarak kendini geliştirme amacı güden servisimiz bu sayede hizmet kalitesini yukarılara çekme hedefindedir. Şuanda uluslararası kalite standartlarına uygun olarak verilen hizmetlerini kalitesinin daha arttırılması ve bu sayede müşteri memnuniyetin daha etkin olarak sağlanması servisimizin ana hedefleri arasında yer alır.

Mitsubishi markalı klimalarında sorun yaşayan kişiler İstanbul’un her yerinden servisimize ulaşabilir. Bu aşamadan sonra servisimiz telefonda sorun hakkında kısa bilgiler alıp buna uygun malzemelerle belirtilen adrese gider. Adreste yapılan ilk incelemede sorunun yerinde çözülmesine öncelik verilir. Fakat bu mümkün değil ise klima ya da sorunlu parça sökülerek servisimize getirilir. Böylece servisimizde daha geniş imkanlarla arıza giderilir ve klima tekrardan müşterimizin evine götürülerek montajı yapılır.

Mitsubishi klima servis yapmış olduğu bütün işlemlerin sonunda gerekli kontrolleri yapar ve daha sonra farklı bir sorunun çıkmayacağından emin olur. Bu işlemlerin ardından klimalar çalışır vaziyette müşterilerimize teslim edilir. Böylece müşterilerimiz ürünlerini kullanmaya devam ederler.