İstanbul Özel Ferroli Kombi Servis

Özel Ferroli Kombi Servis

Reklam | Tanıtım

Kapalı alan ısı kontrolünde önemli cihazlardan biri olan kombi, yedi gün yirmi dört saat hiç durmadan çalışan cihazlar olduğundan dolayı nazlı ve bakımı zor olmaktadır. kombilerinize her yıl periyodik olarak bakımını yaptırmazsanız kullanım ömürleri oldukça azalmaktadır.

Ferrolli kombi, dayanıklı ve fonksiyonelliğiyle dünyanın bir çok ülkesinden beğeniler almaktadır. Ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Ferroli marka kombi her ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olsa da yukarıda da belirttiğimiz gibi yıllık olarak periyodik bakımını yaptırmazsanız çeşitli arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Özel Ferroli Kombi Servis Merkezi: 444 78 56

Eğer böyle durumlarla karşılaşırsanız yapmanız gereken çok kolay İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine ön bir arıza kaydı ya da bakım kaydı oluşturmanız yeterlidir. İstanbul’da uzun zamandır Ferrolli servisi olarak çalışan ve uzman teknik servis ekibiyle sizlere hizmet vermeye devam eden İstanbul Ferrolli servis geçmişte olduğu gibi bu günde yenilikçi bakış açısıyla ve tecrübeli teknik servis ekibiyle sizlere bu günde kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonu yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan bu firma teknik servisinin uzmanlığına ve profesyonelliğine ayrıca temin ettiği parçalara o kadar güveniyor ki sizlerin teknik servis işlemlerini gerçekleştirdikleri andan itibaren başlayan bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için sizlere garantili teknik servis hizmeti sunmaktadır.