Özel Electrolux Teknik Servis

Özel Electrolux Teknik Servis

Reklam | Tanıtım

Uzun yıllardır Avrupa da hizmet veren ve şimdi de Türkiye’ye gelen Electrolux, çamaşır makineleriyle Türkiye’de aşırı talep edilmektedir. Dayanıklılığı ve uzun ömrüyle adından çok söz ettiren bu firma yeni yeni Türkiye’ye girmiş olsa da artık bir çok ev ya da iş yerinde bu firmanın çamaşır makinelerine rastlanmaktadır. Yeni firmalarda genellikle teknik servis sıkıntısı yaşanılmaktadır. Yeni bir marka olduğundan dolayı çok fazla deneyimli ve uzman bir kadroya sahip teknik servis firması bulmak çok zor olabilmektedir.

Özel Electrolux Teknik Servis – 444 78 56

Ama bu durumu engellemek adına Electrolux’ün Türkiye pazarına girdiği ilk günden beri hizmet veren ve Electrolux servisi olan bu firma İstanbul’da İstanbul Electrolux servis adı altında sizlere hizmet vermektedir. Bu firmaya ulaşmak için ise 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ön bir arıza kaydı oluşturup evinizin ya da iş yerinizin açık adresinizi vermeniz yeterlidir. Teknik servis ekibi sizlere mümkün olan en kısa sürede ulaşacaklardır.

Çamaşır makineniz sizden alındıktan sonra özel servis merkezine götürülür ve belirli performans testlerinden geçirilir. Bu performans testlerinden sonra arızasının neyden dolayı kaynaklandığı tespit edilir. Bu arızayı çözmek adına uzman ve deneyimli teknik servis ekibi tarafından birden çok çözüm önerisi geliştirilir ve sizlere aranarak hangi işlemlerin gerçekleştirileceği konusunda bilgilendirilirsiniz. Ve yapılacak tamir işlemi sizin de onayınız alınarak teknik servis yetkilileri tarafından tamir işlemi gerçekleştirilir.