Panasonic Servis İle Televizyonlarınız Güvende!

Panasonic Servis İle Televizyonlarınız Güvende!

Reklam | Tanıtım

Panasonic, dünya genelinde kendisini tanıtmayı başarmış ve özellikle televizyon konusunda oldukça kaliteli ürünlere sahip olan bir firmadır. Uzun yıllardan beri kullanıcısı çok fazla olan bu marka, değişik televizyon modelleri ile de büyük ilgi toplamaktadır. Sektörde öncü firmalardan olan bu markanın ürünleri de elbette zaman zaman sorunlar ortaya koyabilmektedir. Özellikle televizyonlar hassas cihazlar oldukları için en çok problem de bu cihazlarda yaşanmaktadır. İstanbul genelinde Panasonic televizyonları ile ilgili sorunlar yaşayan kullanıcılar Panasonic servis aracılığı ile istedikleri onarım işlemlerini sağlayabilmektedir.

Sektörde öncü olan ve uzman bir ekip ile çalışan servis, işçilik ve yedek parça alanında 1 yıl da garanti sunmaktadır. Ürünlerin arıza vermesi durumunda ise özel servis olan Panasonic servis ile iletişime geçmek yeterli olmaktadır. Müşteriler diledikleri gibi randevu taleplerini oluşturabilmektedir.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Panasonic servis için 444 78 56 numaralı telefonu aramak ve ürün ile ilgili arıza bildirimini gerçekleştirmek yeterli olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, profesyonel bir ekip ile çalışma gerçekleştiren firma, müşterilerin ürünlerinin onarımı için adreslerine gitmektedir. Adreste onarım yapılabileceği gibi, gerekli görülen durumlarda adres dışında da onarım işlemi yapılabilmektedir.

Bu durum tamamen ürünün arızası ile alakalı bir durumdur. Müşteri hizmet yetkilileri yapılan aramalardan sonra çok kısa süre içinde müşterilere dönüş yapmakta ve arızaların giderilmesi için uygun olunan saatte randevu oluşturmaktadır.