Özel Philips Teknik Servis – 444 78 56

Özel Philips Teknik Servis - 444 78 56

Ünlü teknoloji firmalarından biri olan Philips, şimdi de elektrikli süpürgesiyle Türkiye’de ve dünya da kendi adından çok söz ettirmektedir. Son teknolojiyle üretilmiş Philips marka elektrikli süpürge ciddi bir talep alarak satış rekorları kırmaktadır. Bu elektrikli süpürgenin en büyük özelliği ise dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır.

Her ne kadar kalitesiyle dünyaya ün salmış olan bir teknoloji devi de olsa, tahmin edeceğiniz üzere her teknolojik ürünün bir ömrü vardır. Bu ömrü uzatmak birazda sizin ve hizmetinden faydalandığınız Philips teknik servis hizmeti veren firmanın ellerinde. Sizin kullanım alışkanlığınız ve firmanın bu markadaki uzmanlığı ve deneyimi elektrik süpürgenizin kullanım ömrünü etkileyen etkenlerdir.

Sizin kullanım alışkanlarınız için bir şey diyemeyiz ama İstanbul’da uzun yıllardır hizmet veren güvenilir ve Philips marka elektrik süpürgelerinde uzmanlaşmış bir özel teknik servis olan İstanbul Philips servis elektrik süpürgenizin kullanım ömrünü artırmada sizlere yardımcı olmaktadır. Bu özel teknik servis merkezine ulaşmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ön arıza kaydı oluşturduktan sonra evinizin ya da iş yerinizin açık adresini verirseniz çağrı merkezi yetkilisi sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibini yönlendirerek arızanıza çözüm bulabileceği gibi sizlerde elektrik süpürgenizi teknik servis merkezine bırakabilirsiniz.

Firma yaptığı işe ve parçalarına o kadar güveniyor ki sizlere bir yıl boyunca işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.