Fikiralışverişi

Her türlü makale ve fikir paylaşımı

Buderus Servis Merkezi

Buderus Servis Merkezi

Buderus marka kombiler, her yıl bir sürü kişinin evinde kış aylarını sıcacık geçirmesini sağlamaktadır. Ancak bazen kombilerin arızalandığı ya da eskisi gibi çalışmadığı görülmektedir. Bunun nedeni ise kombi bakımlarının zamanında yaptırılmaması olarak bilinmektedir. Buderus Servis, müşterileri için her kış öncesinde bakım ve petek temizliği hizmeti sağlamaktadır. Böylece kışın sorunsuz çalışan kombiler, az performansla daha fazla ısınmaya yaramaktadır. Bu da daha düşük fatura gelmesini sağlamaktadır. Buderus servis İstanbul’da pek çok ilçede faaliyet göstermektedir.

Buderus Servis Kombi Bakımı

Buderus Servis kombi bakımı hizmeti almak için ulaşılabilecek olan numara 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Yapılan kombi bakımı sonrasında peteklerde biriken tortular temizlendiği için kombinin performansı artmaktadır. Bu işlem yapılmadığında ise kombiden gelen sıcak suyun peteklerde rahatlıkla dolaşması mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla ortaya ısınma problemleri çıkmakta ve yalıtım sorunu olduğu düşünülebilmektedir. Ancak yaşanan ısınma sorunlarının çoğu da yapılmayan kombi bakımlarından kaynaklanan bir problemdir.

Buderus Servis Kombi Onarımı

Buderus Servis Kombi onarımı gerektiğinde müşteri hizmetlerine bırakılan arıza kaydı neticesinde ilgili adrese giderek sorunu çözmektedir. Yaşanan arızanın nedeni tespit edildikten sonra gerekli tamir işleminin sağlanması da son derece hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Parça değişimi gerektiğinde ise bazen biraz beklemek gerekebilmektedir. Ancak parçanın temini sağlandığı anda kombi arızası giderilerek eskisinden çok daha iyi bir performansla çalışması sağlanmaktadır.

Website: http://www.buderus-servis.org

#Fikiralışverişi

Website: