Teka Servis

Teka Servis

Reklam | Tanıtım

Teka marka beyaz eşyalarınızda yaşadığınız problemler özel Teka Servis tarafından profesyonel bir şekilde çözülmektedir. Bütün ekip çalışanlarının alanında tam donanımlı ve bilgili olması sürecin oldukça hızlı işlemesinde çok yardımcıdır. Gerek arıza tespiti gerek tamir süreçlerinde işin püf noktalarını bilen teknik elemanlar, Teka Servis içinde görev almaktadır. Servis İstanbul içinde buzdolabı ve bulaşık makinesi arızaları üzerine hizmet vermektedir.

Teka Bulaşık Makinesi Servisi
Teka Servis bulaşık makinesi arızaları için verdiği teknik destekte her türlü arızanın tamirini ve parça değişimini yapmaktadır. Cihazın çalışma prensiplerini bilerek hassas bir kontrolle arızayı tespit eden ekip tamirde de aynı hassasiyeti göstermektedir.

Teka Buzdolabı Servisi
Teka Servis buzdolabı arızaları için de her aşamada aynı hassasiyetle davranarak sorunun tespitini ve çözümünü sağlamaktadır. Yaşanan arızanın giderilmesinden veya parça değişimi yapılmasından sonra servis bu işlemler için en az 1 yıl garanti vermektedir.

Teka Servis İletişim Bilgileri
Teka marka buzdolabı ya da bulaşık makinesi arızaları için Teka Servis çağırmak isteyenler, 444 78 56 numaralı telefonu arayabilirler. Bu telefondan müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak gerekli yardım talebini oluşturabilirler. Bozulan cihazların arızaları hakkında bilgi vererek oluşturulan kayıtlar, teknik ekibe ulaştırılmaktadır. Böylece henüz cihazı görmeden arıza hakkında ekibin bir fikri oluşmaktadır. Arama sırasına göre ilgili adreslere yönlendirilen servis ekibi ilgili arızayı teknolojik cihazlar sayesinde kolaylıkla gidermektedir.
Web: https://www.tekaservisleri.com