Siemens Servis İzmir - 444 78 56

Siemens Servis İzmir – 444 78 56

Reklam | Tanıtım

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerimize Siemens Servis İzmir olarak hizmet vermektedir. Alanında son derece deneyimli ve eğitimli teknik servis personellerimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgelerinizin bakım ve onarım işlemlerinde sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Sektörün gelişen dinamiklerini takip ederek kendini her geçen bir adım ileri taşıyan teknik servisimiz müşterilerimizin memnuniyeti için çabalamaktadır.

İzmir’in tüm semtlerin faaliyet göstermekte olan firmamız ulaşım ağını her geçen gün genişleterek müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Herhangi bir arıza ve bakım talebinizde 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere güler yüzle hizmet eden müşteri temsilcilerimiz servis talebinizi oluşturacak ve gün içinde size ulaşacak teknik servis personelimizi bilgilendirecektir. Deneyimli teknik servis personelimiz sorunu tespit ettikten size bildirerek kararınız doğrultusunda arızayı giderecektir.

Siemens servisimiz İzmir’de faaliyet göstermekte ve uygun fiyatlarıyla müşterilerimizin sorunlarını bir an önce gidermeyi amaçlamaktadır. İhtiyacınız olan her an buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgelerinizle ilgili sorun yaşadığınızda deneyimli servisimizi arayarak hızlı ve güvenilir bir hizmet deneyimi yaşamak için ilk adımı atabilirsiniz. Firmamız yılların deneyimi ve özgüveniyle vermiş olduğu bütün servis hizmetlerinde bir yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir.