Sertleşme Sorunu İçin Şok Dalga Tedavisi

Sertleşme sorunu için şok dalga tedavisi

Reklam | Tanıtım Sağlık

Modern teknolojinin gelişmesiyle dünyayı daha farklı ve daha iyi algılamaya ve tanımaya başladık. Yıllar önce kimseye anlatamadığımız cinsel sorunlarımızı internet siteleri aracılığıyla araştırabiliyor, bilgi topluyor, en doğru tedavi yöntemlerinin ne olduğunu sorguluyor ve her şeyden önce yalnız olmadığımızı öğrenirken, tedaviler için doğru bilgilere daha kısa sürelerde ulaşabiliyoruz. Medikal cihazların gelişen teknolojiyle birlikte daha hızlı ve modern çözümler sunması, özellikle hassas bölgeler olan cinsel sorunların, ameliyatsız, ilaçsız ve ağrısız çözülmesine olanak sağlıyor. Kadın ve erkek cinsel sorunlarının, ameliyatsız olarak çok daha fazla tedavide tercih ediliyor olması ve ürologların bu konuda hastalarına daha fazla çözüm üretebilmeleri, yeni nesil tedavilerin her geçen gün gelişmelerine bağlı olarak artıyor. Cinsel sorun yaşayan erkeklerin kâbusu olan ve size önereceğimiz yeni nesil etkili tedavi yöntemi sayesinde yani  şok dalga tedavisi, sertleşme sorunu ile mücadelenizi daha doğru bir şekilde yapmaya başlamış olacaksınız. Daha önce ameliyat ya da ilaç tedavisi ile sorunların aşamamış hastaların, ESWT şok dalga tedavisi ile çok daha başarılı sonuçlar aldığı klinik olarak incelenmiştir.

ESWT Şok Dalga Tedavisinde Ağrısız Ameliyatsız Çözüm

ESWT/EDSWT tedavisinde, hasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanmaktadır. Seanslar 15 ile 20 dakika sürmekte ve seans başına 3000 atım yapılmaktadır.  Hafif ve orta şiddetli hastalarda 6 seans, ağır derece hastalarda 12 seans uygulanmaktadır.

Yeni nesil bir tedavi olan ESWT şok dalga tedavisi, ağrısız, sancısız, komşu organlara zarar vermeyen, hasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanarak yapılan bir tedavidir. Hastanın durumuna göre seanslara bölünerek yapılıyor ve başta sertleşme sorunu olmak üzere, Peyronie Hastalığı, Kronik Prostatit gibi ürolojik rahatsızlıklarda ciddi tedavi alternatifi buluyor. Dünyada birçok ülkede yoğun olarak tercih edilen bu tedavi yönteminin en büyük avantajı, hastaların mevcut rahatsızlıklarına etki etmeden, alınan ilaçlarla etkileşim olmadan, kalp damar rahatsızlıkları, yüksek tansiyon ve kolesterol hastalarının mevcut tedavilerini etkilemeden uygulanıyor olmasıdır.  Hafif ve orta şiddetli hastalar için farklı seanslar uygulanarak yüksek başarıya sahip ESWT şok dalga tedavisi ile sertleşme sorununuz kısa sürelerde tedavi edilebilir. Yapmanız gereken tek şey Asta Medikal web sitesindeki çağrı merkeziyle iletişime geçerek size en yakın tedavi merkezine yönlendirilmenizle tedavinizi başlatmış olacak ve sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam için büyük bir adım atmış olacaksınız.

Sertleşme Sorununa Şok Dalga Tedavisi Asta Medikal Tedavi Merkezlerinde

Türk erkekleri, ürolojik hastalıklarda, çare aramak yerine, hastalık ile yaşamayı kabullenmiş durumdalar. Ancak bu durum yanlış olmakla birlikte, çözümü arayanlar için her anlamda tedavinin var olduğunu söyleyebiliriz. Birçok sağlık sorununun çözümü haline gelen şok dalga tedavisi ile hiç bir yan etki ile karşılaşılmadan, rahatsız olmadan tedavi olabileceksiniz. Tedavide komşu organlarınızı olumsuz şekilde etkilemeyecek olan bu yöntem, size en yakın başarılı ve tanınmış ürolog doktorlar tarafından veriliyor. Daha detaylı bilgi için www.astamedikal.com web sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.  Çağrı merkezinin size yönlendireceği en yakın tedavi merkezi ve bölgenizde büyük ihtimalle tanınmış ürologlardan randevu oluşturularak tedavinizin ilk adımını atmış olacaksınız.

Korkacak ve utanılacak bir durum yok, etkili tedavi bir tık uzağınızda. Mutsuz yaşamak ve çevrenize mutsuzluk oluşturmak yerine, daha yüksek performans ve sağlıklı cinsel yaşam bir size çok yakın.