Özel İzmir LG Servis Merkezi - 444 78 56

Özel İzmir LG Servis Merkezi – 444 78 56

Reklam | Tanıtım

Televizyonlar önemli olarak görülmese de yokluğu hemen göze çarpan, evi yavan ve çıplak gösteren elektronik aletlerden biri. Bu nedenle çoğu ailenin bir gün bile televizyonlarının çalışmaması büyük bir mağduriyeti doğurur. Bu nedenle de hızlı çalışan bir servise ihtiyaç duyulur. Bu durumlar için çağıracağınız servis televizyonunuzun markasında uzmanlaşmış bir servis olmalıdır. Yani LG marka bir televizyon için LG servisini çağırmanız gerekecektir.

Hızlı çalışan ve kurumsallaşan servisleri büyük şehirlerde bulmak daha kolaydır. Örneğin İzmir’de bu işi yıllardır yapan ve LG televizyonlarında uzmanlaşan bir servis var 444 78 56 numaralı çağrı merkezinden bu servise ulaşabilirsiniz. Üstelik çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Gezici servislerden size en yakın olanı vermiş olduğunuz adrese yönlendirilecektir.

Özel LG Servis İzmir Numarası: 444 78 56

Servis çalışanları işin uzmanı olduğundan kısa süre içerisinde de sorunu çözecektir. Her türlü arızalanmaya karşı yanlarından bütün teçhizatları bulunduğu için arızayı yerinde çözebilirler. Üstelik yapılan onarım işlemleri için de 1 yıllık garanti verilir. Bu garanti hem işçilik, hem de değişen parçalar için geçerlidir.

Televizyon arızları, televizyonların modeline göre değişiklik gösterebilir. Özellikle yeni nesil televizyonlarda arızaların daha çok yazılım kaynaklı olduğunu görüyoruz. Yani televizyon tamirinde televizyonun vidalarını bile açmaya gerek kalmayabilir. Belirli programlar yükleyerek, ya da güncelleyerek ve ya format atarak sorun çözülebilir. Bu nedenle LG televizyonunuz ile ilgili bir sıkıntı yaşadığınızda LG servis İzmir’in neresinde olursanız olun, kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur.