LG servis merkezi

LG Servis Merkezi

Reklam | Tanıtım

Dünyadaki en ünlü markalardan birisi olan LG, ev hanımlarına son teknoloji ürünler sunmaktadır. Birçok farklı ürün grubu bulunan LG markası; buzdolabı, bulaşık makinesi ve televizyon gibi ev eşyalarında üretim gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardan beri Türkiye’deki tüketicilere ürünlerini ulaştıran firma, kaliteli ve fark yaratan beyaz eşyaları ve elektronikleriyle ön plana çıkmaktadır. Yaygın satış ağıyla birçok eve ürünlerini satan LG, kullanıcıların genel olarak memnun olduğu ürün gruplarını üretmektedir. LG ürünleri de yıllar içerisinde meydana gelen yıpranmalar ve kullanım hataları neticesinde arızalarla karşı karşıya kalabilir. Firmamız tarafından sunulan LG servis hizmetimizde markanın tüm modellerine hizmet veriyoruz.

LG servis hizmetimizi geniş bir kadroyla ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Konusunda deneyimli ekiplerimiz televizyon, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi tüm LG ürünlerinde hızlı ve titiz bir hizmet sunuyoruz. Elektronikler ve beyaz eşyalarda hızlı tamir sürecinin farkında olan ekiplerimiz, bizi aramanızın ardından en kısa süre içerisinde adresinize gelerek ürününüze müdahale edecektir.

LG ürününüzde yaşanan performans düşüşleri ve tüm arızalarda tecrübeli olan ekiplerimiz, arıza ve bakım prosedürleriyle cihazınızın ilk günkü performansına gelmesi için çalışma yürütecektir. Gerçekleştireceğimiz tüm parça değişimlerinde 1 yıl garanti sunuyoruz.

LG servis ekiplerimize ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı telefonu arayabilir, arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz cihazınızla ilgili sorularınızı yanıtlayacak ve ekiplerimizi en kısa süre içerisinde adresinize yönlendirecektir. İstanbul’da yer alan tüm semtlere servis hizmeti sunuyoruz. Firmamızdan alacağınız tüm servis hizmetlerinden memnun olacaksınız.

Website: http://www.lgservis.org