Kadıköy Airfel Kombi ve Klima Servisi

Kadıköy Airfel Kombi ve Klima Servisi

Günlük yaşantımız içerisinde çok önemli bir yeri bulunan kombi veya klimalarınızda yaşadığınız problemler ile ilgili olarak sertifikalı ve deneyimli kadromuz ile tüm Airfel klima ve kombi cihazlarınız için profesyonel servis hizmeti sunuyor. Özellikle daha önceki teknolojiye sahip olan Airfel klima ve kombilerinizden, en güncel teknolojiye sahip olan klima ve kombi modellerinize kadar her biri için hızlı, kaliteli ve ekonomik servis hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda özellikle Airfel kombi ve klimalarda kullanılan teknolojiye eş değer kapasitede bir servis altyapısı üzerine şekillendirilen Airfel Servis hizmetlerinde her sorun için yanıt sağlanabiliyor.

Kombi ve klimalarda kullanılan teknolojiye uygun olarak dizayn edilen Kadıköy Airfel Servis merkezi mobil ekipleri, ürünlerin yerinde onarımını gerçekleştirebilme potansiyeline sahiptir. Çok komplike olması nedeni ile yerinde müdahale ile onarımı mümkün olmayan klima ve kombilerde arızalı olan parçaların servis merkezine getirilerek, burada daha kapsamlı ve daha teşekküllü ekipman-donanım ile incelenerek, gerekli olan onarımının gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor.

Bu sürecin en hızlı şekilde tamamlanması sağlanarak, arızalı cihazdan kaynaklı olarak günlük yaşantı içerisinde yaşanan aksaklıkların ve mağduriyetlerinde kısa süreli kalması sağlanabiliyor. Cihazlarda mevcut olan arıza onarılabilir durumda değil ise uzman ekiplerce sadece orijinal yedek parça kullanılarak, parça yenileniyor. Böylelikle ürününün onarım müdahaleleri ardından da ilk günkü performans kalitesinde kullanılmaya devam edilebilmesi sağlanabilmiş olunuyor ki bu hizmet anlayışı dahilinde garanti işlemleri de uygulanıyor.