Arçelik Servis İzmir Telefonu: 444 78 56

Arçelik Servis İzmir Telefonu: 444 78 56

Reklam | Tanıtım

Dünya geneline açılmış olan markalardan biri olan Arçelik, dünya çapında geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Türkiye’de üretilen ve dünyaya ihracatı gerçekleştirilen Arçelik marka beyaz eşyalar dünya genelinde çok büyük bir kitleye hitap etmektedir. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ya da televizyon gibi pek çok ürünün yanı sıra farklı ürünler de üreten Arçelik, başarısını çok kısa vadede dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Arçelik kullanıcıları dönem dönem ürünlerin arızalarından dolayı şikayet edebilmektedir. Hatta İzmir genelinde ikamet eden ve Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi ürünler kullanan müşteriler teknik servis arayışına girmekte ancak yeterli hizmeti ne yazık ki belli firmalardan görememektedir. Bu durumda Arçelik servis İzmir devreye girmekte ve müşterilerin mağduriyetlerini gidermektedir.

Nasıl hizmet alırım?

Onarımları ve bakımları müşterilerin adreslerinde gerçekleştiren Arçelik servis İzmir çok kısa sürede hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerin Arçelik Servisi İzmir üzerinden randevu oluşturabilmeleri için yapmaları gereken tek şey 444 78 56 nolu telefon numarasını aramak ve randevu talebinde bulunmaktır.

Müşteri hizmetleri yetkilileri ise yine çok hızlı bir şekilde müşterilere dönüş sağlamakta ve randevu taleplerini oluşturmaktadır. Teknik servis ekibi İzmir genelinde arızası bulunan müşterilerin adreslerine gitmekte ve bakım ve onarım işlemlerini sağlamaktadır. Bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunan Arçelik servis İzmir, İzmir’de Arçelik marka ürünler kullanan kişilerin kurtarıcısı haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti de bu firma için her geçen gün daha da artmaktadır.