Fikiralışverişi

Her türlü makale ve fikir paylaşımı

Toshiba Servis

Toshiba Servis

Sadece kurulduğu yer olan Japonya’da değil dünyanın her yerinde Toshiba ürünlerine sahip olmak aynı zamanda ciddi bir prestij unsuru. Marka elektronik sektörünün öncü kuruluşları arasında dünyanın her yerinde ilk sıralarda yer alıyor. Aynı zamanda elektronik parça üreticisi olan firmanın ülkemizde de çok sayıda kullanıcısı bulunuyor ve ülkemizde en çok kullanılan ürünlerinin başında ise televizyonları geliyor. Lakin kimi zaman her elektronik üründe olduğu gibi bu üründe de sorun yaşanabiliyor ve Toshiba Servis gereksinimi ortaya çıkıyor.

Toshiba televizyonlara özel servis veren şirketten hizmet alabilmek için markanın televizyon modeli ne olursa olsun günün her saatinde 444 78 56 telefon numarası aranarak iletişime geçilerek, alanında eğitimli ve deneyimli personellerinden kesintisiz bir biçimde hizmet alınabilir. Telefon eden yani sorunu yaşayan kişi yaşadığı sorunu tam olarak bildirdikten sonra firma bu alandaki yetkin personelini bildirilen adrese zaman kaybetmeden yönlendirir.

Toshiba servis firmasından gelen teknik uzman televizyonda yaşanan problemi tam olarak belirledikten sonra eğer parça değişmeden halledilecek bir arıza ise giderir, değilse sorun yaratan parçayı değiştirir, televizyonu çalıştırır ve son kontrollerini yaptıktan sonra televizyonu çalışır bir halde müşteriye teslim eder.

Değişen tüm parçalar için firma tarafından 1 yıl boyunca ücretsiz olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Servis hizmet bedeli İstanbul’un tüm semtleri için sabittir. Parça değişimi servis ücretine dahil değildir.

#Fikiralışverişi

Website: