bosch servis kartal

Kartal Bosch Servis Tüm Arızalarınızda Yanınızda

Reklam | Tanıtım

Bosch kombileri Türkiye’de en fazla tercih edilen kombi markalarından biri. Bunun birçok nedeni var, En bilinenlerden bir tanesi yıllardır Türkiye’de faaliyet göstermesi diyebiliriz. İlk zamanlarda konserve markası olarak kurulan Bosch çok kısa sürede büyüdü ve aranan markalardan biri oldu.

Diğer nedeni ise Bosch’un gerçekten dünyaca ünlü markalarla aynı kalitede kombi üretmesi. Hal böyle olunca herkes hem yerli üretim olan, hem de kaliteli olan bu markayı tercih ediyor. Bosch kombilerin tercih edilmesinin bir diğer önemli nedenlerinden biri de servis hizmetidir. Yedek parçalarının kolay bulunması ve teknik servisin hemen her yerde olması, müşterilerin en çok önem verdiği şeylerdendir.

Bosch Servisleri hemen her yerde bulunan yaygınlığa sahiptir. Bugün hemen her ilçede en az bir tane bulmak mümkün. İster bakım için, ister arıza için olsun size yakın servisi çağırabilir, ona verdiğiniz gün ve saatte orada olmasını sağlayabilirsiniz. Size en yakın servisi bulmak için de internetten faydalanabilirsiniz. Google’da bulunduğunuz ilçeyle beraber servisi aratabilirsiniz. Örneğin Bosch Servis Kartal yazıp aratmanız yeterli olacaktır.
Yetkili servisler ve özel servislerin tümünü artık internetten bulabilirsiniz. Üstelik bilgisayar ya da akıllı telefonlarınızın konum özelliği açıksa size en yakın servisleri gösterecektir zaten. Özel servisler de artık hem işçilik, hem de değişen parça için 1 yıllık garanti veriyor.