Fikiralışverişi

Her türlü makale ve fikir paylaşımı

Fakir Marka Süpürgeleriniz için Servis Hizmeti

Fakir Marka Süpürgeleriniz için Servis Hizmeti

Fakir marka elektrikli süpürgeler çok uzun yıllardan beri evimizde bize yardımcı olan cihazlardan biri. Bu kadar sevilen ve tercih edilen bir markanın servisleri de aynı derecede yaygın. Bozulma durumunda tamir ettirerek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Fakat elektrikli süpürgelerin bozulması bazı durumlarda basit nedenlerden kaynaklanır ve servise ihtiyaç duymaz. Ya da süpürgenizde ki sorunun ne olduğunu tam olarak anladığınız zaman bunu çözmek sizin için daha kolay olabilir.

Öncelikle şunu belirtmek önemli; Fakir marka elektrikli süpürgelerin hemen hepsinde aşırı ısınmaya karşı bir önlem bulunur. Süpürge çok ısındığı zaman kendisini otomatik olarak kapatır. Bu kapatmanın sonunda da yaklaşık 20-30 dakika açılmaz. Çoğu kişi bunu süpürgenin bozulması sanabilir. Bu durumda süpürgenizin ısınma nedenleri değerlendirilmelidir. Eğer elektrikli süpürgenizin içi fazlası ile tozlanmışsa bu temizlenerek bile çözüm olabilir.

Fakir Servis genel olarak gelen süpürgeleri çalıştırarak sorunun ne olduğunu bulmaya çalışır ve büyük çoğunluğunun aşırı ısınma olduğunu gözlemler. Eğer süpürge hiç çalışmıyorsa elektrik bağlantıları kontrol edilir. Fişe takıldığında tam olarak nereye kadar elektrik gelir ve bu elektrik akımı stabil midir bu kontrol edilir. Elektrik devreleri kontrol edilerek sorun tespit edilmeye çalışılır.

Fakir yaygın bir marka olduğu için hemen her ilçede en az bir tane servis bulmanız mümkün. Fakir Servis Pendik’den Gebze’ye, Ya da Beşiktaş’tan Ataşehir’e kadar her yerde bulunuyor. Yapmanız gereken tek şet internetten size en yakın olanını aratıp bulmak.

#Fikiralışverişi

Website: