Göbek eriten yoğurtlu zayıflama kürü

Göbek eriten yoğurtlu zayıflama kürü

Güzellik | Bakım

Göbek eriten yoğurtlu zayıflama kürü, birçok kişi tarafından denenmiş ve sonuç vermiş bir kürdür. Yaz gelmeden siz de forma girmek ve bölgesel yağlardan kurtulmak istiyorsanız Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nun verdiği bu kürü vakit geçirmeden uygulamaya başlayabilirsiniz.

Yoğurtlu zayıflama kürü ile 2-3 hafta içinde gözle görünür değişim…

Aşağıda yer verdiğimiz zayıflama kürünü en az 2 hafta uygulamanız gerekmektedir. Birkaç gün deneyip hemen vazgeçmeyin. Azimle devam edin. İnanın, değişimi görünce mutlu olacaksınız.

Yoğurtlu zayıflama kürü için gerekli malzemeler

  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı pul biber veya zencefil, zerdeçal

Yoğurtlu zayıflama kürü’nün hazırlanması

Tüm malzemeleri küçük bir kasede karıştırın  ve her gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu kür sonrasında kesinlikle başka hiçbir şey yememeniz gerekmektedir.

Zayıflama kürünü kimler kullanmalı?

Zayıflama kürünü, bölgesel yağlanma sorunu olan ve aşağıdaki başlıkta yer verdiğimiz kişi ve hastaların dışındaki sağlıklı herkes kullanabilir.

Göbek eriten yoğurtlu zayıflama kürü’nü düzenli olarak 2 hafta boyunca kullanmanız gerekmektedir. Bu zamana kadar deneyen ve sonuçlarını paylaşan kişiler arasında 2-3 gün içinde de değişimi gören ya da hiç etkisini görmeyen kişiler de mevcut.

Ama genel olarak şunu da belirtmek isteriz ki;

Özellikle bölgesel zayıflamaya yönelik bir şey yapıyorsanız; uyguladığınız kürlerin yanında, gün içindeki su tüketimine, düzenli egzersiz yapmaya ve biraz da olsa yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeye çalışırsanız daha hızlı ve kalıcı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Zayıflama kürünü kimler kullanmamalı?

Zayıflama kürü maalesef herkes için önerilmiyor. Özellikle acı tüketimi sonrasında sorun yaşayanlar, basur v.b. gibi rahatsızlığı olanlar, hamile ve emziren anneler …

İnternet üzerinden veya sosyal medya üzerinden yapacağınız araştırma sonrasında daha detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.

Zayıflama kürünün sonuçlarını aşağıdaki yorum alanından bize iletirseniz diğer okuyucularımızda bu kürü deneyip-denememek için karar verebilirler. Lütfen detayları paylaşmaktan çekinmeyin.