Oto Seyahat Kolaylaştırıldı

Reklam | Tanıtım

Kurucumuz Kirill Antoshin, Karadağ’da seyahat sektöründe yaptığı çalışmalar sırasında, araba kiralamak isteyen turistlerin sayısındaki sürekli artıştan haberdar oldu. Birçok insana bu süreçte yardımcı olması için ona çağrıda bulunuldu ve oto seyahat için yeterli kaynağın bulunmadığı fark edildi. O, bu sorunu ortadan kaldırmaya karar verdi ve 2010’da Auto Travel Company’yi kurdu.

İşletmemiz, oto turistlere Karadağ’daki seyahatlerinde yardımcı olmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Yerel oto seyahat hakkında kapsamlı bilgi ve tavsiye vermenin yanı sıra, araba kiralama için bir sinir merkezi olarak faaliyet göstermekteyiz. Web sitemiz  auto-travel.me çok sayıda şirketin kiralama tekliflerini derliyor. Bu şirketler, arabalarını her zamanki fiyatları ve acenta komisyonu veya ücreti olmaksızın listeler, bu nedenle hem kolaylık ve hem de ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Hizmetimiz, rakiplerimizinkine nazaran çok daha üstündür. Müşterilerimize hizmet vermeye çalışırken, araç kiralama işlemini modernize etmeye ve kişiselleştirmeye çalışıyoruz. Biz, gezginler tarafından yaygın olarak yapılan şikayetleri giderebilen üç özelliği sunan tek hizmetiz:

  • Sadece tek bir “sınıf” otomobil yerine belirli bir otomobil seçme imkanı.
  • Rezervasyonun gecikme saatleri olmaksızın anında sonuçlandırılması.
  • Tam ödeme yapmak yerine, rezervasyon sırasında toplam ücretin sadece bir kısmının (%15-20) ödenmesi.

Hedefimiz, araba kiralamanın stresini hafifleterek aklınızı nakliye problemlerinde değil, seyahatınızda tutmanızı sağlamaktır.

Aynı zamanda araba götürme prosedürünü olabildiğince basit ve dürüst bir hale getirmeye  çalışıyoruz. Bu, arabanınızı size getirdiğimizde başlar. Kiralama menejerimiz, havaalanında ya da daha önceden belirlenmiş başka bir yerde sizinle görüşür ve sizi arabanıza götürür. Birlikte, arabayı dikkatli bir şekilde inceleyecek ve durumundaki herhangi kusurları not edeceksiniz. Kira sözleşmesini imzaladıktan sonra ücretinizin geri kalan kısmını ödeyeceksiniz ve sonrasında Karadağ’ın ihtişamını keşfetmekte özgürsünüz.

Bir oto gezgin olarak, web sitemizin paha biçilmez bir kaynak olduğunu göreceksiniz. Karadağ’ın trafik kanunlarının yanı sıra polis, trafik cezaları ve sınırı geçme ayrıntılarıyla ilgili olarak bilmeniz gereken şeyler gibi yolculuğun pratik detayları hakkında geniş bilgiler veriyoruz. Size çeşitli destinasyonları ve rotaları öneriyor, cep telefonlarının kullanımından bahsediyor ve sizinle internet’e nasıl erişileceğinizi tartışıyoruz. Size Karadağ’da çocuklarla seyahat etmenin tüm unsurları hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz.

Eğer Karadağ’ı araba ile dolaşmayı planlıyorsanız, hazırlamanız gereken çok şey olacaktır. Kolay ve konforlu bir biçimde tatilinize başlamanız için size yardımcı olacağız. Amacımız, yolculuğunuzdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamaktır ve bunun iyi donanım ve bilgilendirilme ile başladığına inanmaktayız. Auto-travel.me, Karadağ’daki araba gezginleri için olmazsa olmaz bir kaynaktır.