Dyson Süpürgeleriniz Ümraniye'de Bize Emanet

Dyson Süpürgeleriniz Ümraniye’de Bize Emanet

Reklam | Tanıtım

İstanbul’un tüm ilçelerine Dyson markalı elektronik aletler ve beyaz eşyalarınızın her türlü bakım ve onarımını gerçekleştiren firmamız alanında uzman teknisyenlerle sizin memnuniyetinizin için çabalamaktadır. Beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalar tamiri en zor olan, titizlik, uzmanlık ve deneyim isteyen aletlerdir. Bu sebeple ürünlerinizi servise verirken servisin yeterli donanıma sahip olmasına önem vermenizi tavsiye ederiz. Uzman ellerde gerçekleştirilmeyen bakım ve onarım işlemleri sonrası pek çok ürün kullanılamaz hale gelmektedir. Dyson Servis İstanbul şubemizde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, aynı gün tamir işlemlerini tamamlayarak ürünleri müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Dyson Servis Ümraniye şubesi olarak sahip olduğumuz altyapı, donanım ve uzman teknisyenler sayesinde nokta atışı hasar tespiti yapabilmekte ve ürünleri aynı gün içerisinde tamir ederek müşterilerimizin mağduriyetini önlemekteyiz. Hızlı, güvenilir ve uygun bütçeli onarım işlemleri gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz ürünlerinizde sizin rızanız ve bilginiz dışında hiçbir işlem yapmamakta, her türlü işlem öncesi tarafınızın onayına başvurmaktayız.

Dyson Servis İstanbul şubemizi aradığınız takdirde uzman teknisyenlerimiz mağduriyetinizi en hızlı şekilde gidermek için öncelikle size komutlar vererek ürünü kullanılabilir hale getirmeye deneyecek, bu şekilde başarılı olunmadığı takdirde adresinize teknik servis gönderilerek gereği yapılacaktır. Ürünlerinizi profesyonel destek alarak tamir ettirmeniz durumunda ilk gün ki gibi sorunsuz bir biçimde kullanılabilir bir makineye kavuşabilirsiniz. Dyson marka ürünleriniz için servis desteği almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.