Özel Electrolux Beyaz Eşya Servis

Özel Electrolux Beyaz Eşya Servis

Reklam | Tanıtım

Electrolux Servis ekibi kurulmuş olduğu ilk zamandan itibaren bir amacı müşterilerini memnun etme teması çevresinde çalışmalarına devam eden köklü firmalar arasında yer alıyor. Diğer özel servislerde bulunmayan birçok farklı imkanı sizlere ücretsiz bir şekilde sunduğumuz için bugüne kadar birçok farklı kişi ile çalışma fırsatını elde ettik. Türkiye’nin dört bir tarafında profesyonel bir şekilde hizmet sunduğumuz için NEREDE olursanız olun bize 7 gün 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimiz üzerinden arayabilir ve sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Electrolux Servis İstanbul Her Zaman Yanınızda!

Özel servis olduğumuz halde elimizde marka ve modelleri uygun olarak birçok farklı yedek parça bulundurduğumuz için değiştirmiş olduğumuz parçaları ve işçilere bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Bu bir yıl boyunca geçerli olan garanti süreci kapsamında eğer herhangi bir problem meydana gelecek olursa bize hemen arayabilir ve ücretsiz bir şekilde gerekli olan tüm işlemleri yeniden yapabilirsiniz.

Sizleri mağdur etmemek adına, mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde tüm problemleri çözmek adına elimizde bir çok farklı yedek parça bulundurmaya özen gösteriyoruz. Böylece diğer firmalar ile yaşamış olduğunuz tedarik problemlerinin hiçbirini yaşamayacak ve sadece birkaç gün içerisinde bile cihazınızda meydana gelen sorunlar ortadan kaldırma fırsatına sahip olacaksınız.

Electrolux Servis ekibi ile çalışmalar yapmak istiyorsanız internet üzerine bulunmakta olan iletişim bilgileri üzerinden bizi arayabilir ve ekip arkadaşlarımızın yardımları sayesinde teknik olarak destek alabilirsiniz.