Sharp Servis

Sharp Servis

Reklam | Tanıtım

Evde kullanmak zorunda olduğunuz cihazlarda herhangi bir şekilde teknik problem meydana gelecek olursa mümkün olduğu kadar bu konuda tecrübeli kişilerden destek almanızı tavsiye ediyoruz. Bilinçsiz kişiler tarafından yapılacak olan işlemlerden ziyade Sharp Servis ekibi gibi bu konuda uzun zamandan beri hizmet eden kişilerden destek almanız çok daha uygun bir tercih olacaktır. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde birçok mutlu müşteri elde ettiğimiz söyleyebiliriz.

İstediğiniz zaman bize ulaşmanız için 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çağrı merkezimiz ile beraber sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçtikten sonra ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde gerekirse evinize kadar gelecek ve ihtiyacınız olan işlemleri bu şekilde yapmaya devam edecektir.
*
Üstelik evde bakım ve onarım işlemleri yaptırmak için herhangi bir şekilde ek ücret ödemenize gerek yok. Müşterilerimizi memnun etmek için sunmuş olduğumuz hizmetlerden sonra bir yıl boyunca işçilik ve parça değişimi konusunda Sharp Servis ekibi olarak garanti veriyoruz. Garanti süreci içerisinde herhangi bir şekilde aynı parçalarda sorun meydana gelirse tekrar bizimle iletişime geçerek yaşamış olduğunuz problemleri ücretsiz bir şekilde ortadan kaldırma fırsatına sahip olacaksınız.

Eğer siz de bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde mutlu ettiğimiz müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilir ve çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Sizlere de profesyonel destek vermekten dolayı gurur duyarız.