Profilo Servis

Profilo Servis

Bir dünya markası olarak bilinen ve tercih edilen beyaz eşya modellerinden olan Profilo markası, birçok çeşitti ile gözleri doldurmaktadır. Profilo markasının ürettiği beyaz eşyalar aynı zaman da oldukça talep görmesinin yegâne temeli ise markanın son teknolojiye ayak uydurması ve yakından takip etmesidir. Oldukça cazip fiyatlar ile sizlere alternatifler sunan Profilo markasının ürünlerine güvenerek alabilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Profilo Servis Bir Tık Uzağında!

Firmamız Profilo servis olarak sizlere sınırsız hizmet vermekte olup, verilen hizmete sonuç odaklı olarak yaklaşmaktadır. Firmamızın ekibinde bulunan personeller aynı zaman da alanın da eğitimli olması sorunu hemen anlayıp çözümlemesine neden olmaktadır. Profilo özel servis olarak her zaman sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş olup, sizlere kalıcı çözümler sunmak amacı ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bu çalışmalarımızı tamamen müşteri odaklı yaparak sizleri memnun etmek tek hedefimizdir.

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer alan 1 yıl parça garantisi, beyaz eşyanızın bozulması durumun da sizlere sunulan, bir alternatif olup her hangi bir arıza anın da sizlere sunulan parça değişiminden sonra 1 yıl içerisinde tekrar aynı parçadan oluşan arıza da değişim bizim tarafımızdan olacaktır.

Böylelikle sizlere sunulan imkân oldukça avantaj sağlayacaktır. Profilo servis firmamıza ulaşım sağlamak için yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek müşteri hizmetleri numaramızı alarak aramanız olacaktır. 7/24 aktif çağrı merkezimiz bulunmakta olup, bu çağrı merkezimiz sizlerin sorunlarını alarak bizlere iletmektedir.