Fikiralışverişi

Her türlü makale ve fikir paylaşımı

Demirdöküm Servis

Demirdöküm Servis

Teknik servis kadar profesyonel bir şekilde hizmet almak istiyor fakat bu işlemleri yaparken yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız size oldukça uygun bir çözüm yönteminin olduğunu söyleyebiliriz. Uzun zamandan beri Demirdokumservis.co ekibi olarak belirli markaya sahip olan cihazların bakım ve onarım işlemlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. En çok tercih edilme sebepleri bizden bir tanesi bir yıl boyunca geçerli olarak sunmuş olduğumuz parça değişimi ve işçilik garantisi olduğunu söyleyebiliriz. Öteki servislerde olan ve uzun zamandan beri özel servisler ile alakası olmayan garanti servislerini artık uygun fiyat olarak sizlere sunuyoruz.

Özel servislerden hizmet alıyor olsanız bile bir yıl boyunca her konuda geçerli olan garanti hizmetlerinden faydalanma şansına sahip oluyorsunuz. Demirdöküm Servis ekibi ile çalışmakta olan arkadaşlarımız ile diyalog kurmak istiyorsanız çağrı merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok daha profesyonel bir şekilde hizmet sunmak için çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunmaya devam ediyor.

Gece geç saatlerde bile herhangi bir problem ile karşılaşacak olursanız hemen bizi arayabilir ve ekip arkadaşlarımızı gerekirse evinize kadar çağırabilirsiniz.

Dışarı çıkarması zor olan buzdolabı gibi cihazlarda bakım ve onarım işlemleri yaptırmak istiyorsanız ekip arkadaşlarımız evde gerekli olan işlemleri yapacak ve böylece size herhangi bir şekilde zahmet olmayacaktır. Bahsetmiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için ek ücret ödemenize de gerek yok.

#Fikiralışverişi

Website: