Özel Sony Servis İstanbul Hizmeti

Özel Sony Servis İstanbul Hizmeti

Reklam | Tanıtım

Dünya markalarından birisi olan Sony uzun yıllardır tüm evlere giren, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle bilinmektedir. Özellikle televizyon ve bilgisayar gruplarında ürettiği son teknoloji ürünlerle ön plana çıkan firma, ihtiyaca yönelik ürünleriyle hem firmaların hem de bireysel kullanıcıların tercih ettiği ürünlere imza atmaktadır. Kaliteli olduğu tartışmasız olan Sony ürünleri yıllar boyunca arızalanmadan güven içerisinde kullanılabilir. Firmamız Sony servis hizmetleriyle, zaman içerisinde arızalanan, yıpranan Sony ürünlerine tamir ve bakım işlemleri yapmak amacıyla yola çıkmıştır.

Sony Servis İstanbul hizmetlerimizi aradığınızda sizi karşılayacak olan müşteri temsilcimiz en kısa süre içerisinde ekiplerimizi adresinize yönlendirecektir. Eğer dilerseniz ürününüzü bize ulaştırarak tamir işleminin başlamasını da sağlayabilirsiniz. Teknik servis personelimiz cihazınıza hızlı bir şekilde müdahale edecek ve arızasını tespit edecektir.

Çıkarılan tamir fiyatı size bildirilecek, onay alınmasından sonra tamir süreci başlayacaktır. Tamir süreci Sony konusunda özel uzmanlığa sahip, teknik bilgisi ve donanımı yüksek, titiz çalışmayı prensip edinmiş, detaycı ve işinde yenilikleri takip eden personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Cihazınız üzerinde parça değişimi sağlamamız halinde, yeni parçaya 1 yıl süresince garanti sunuyoruz. Bu sayede eğer parça 1 yıl içerisinde yeniden arızalanırsa, ücretsiz değişimini gerçekleştiriyoruz.

444 88 48 numaralı telefondan bizi arayarak, Sony servis hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap verecek olan müşteri temsilcimizden cihazınızla ilgili gerekli bilgileri alabilir, servis kaydı açtırabilirsiniz.