Özel Rowenta Servis

Özel Rowenta Servis

Evinizde bulunmakta olan cihazlarda eğer herhangi bir şekilde problem meydana gelirse mümkün olduğu kadar özel servislerden destek almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü özel servislerde çalışmakta olan insanlar bu konuda tecrübeli olduğu için size kısa süre içerisinde en kaliteli hizmeti verecektir. Rowenta Servis olarak uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Böylece günün hangi saatinde olursa olsun bize ulaşabilir ve böylece profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz. Yedek parça konusunda oldukça zengin bir altyapıya sahip olduğumuz için bu konuda uzun süre boyunca beklemek zorunda kalmayacak ve meydana gelen problemleri oldukça kısa süre içerisinde çözüme kavuşturma fırsatına sahip olacaksınız.

Sahip olduğumuz yedek parçalar ile beraber size hizmet sunduktan sonra ayrıca bir yıl boyunca geçerli olacak garanti hizmetlerinden de faydalanmanızı sağlıyoruz. Böylece bir sene içerisinde eğer aynı parçalarda herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa koşulsuz ve şartsız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz de bulunmakta olan arkadaşlarımız Rowenta servis adı altında size profesyonel bir şekilde destek verecektir. Eğer gerekli olan bakım ve onarım işlemlerinden sonra tekrar başınızın ağrımasını istemiyorsanız Rowenta servis olarak sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızla beraber güzel yüzlü ve tüketici odaklı hizmet verdiğimiz için birçok mutlu müşteriye sahibiz.

Web: http://www.rowentaservis.org