Dyson Servis Güvencesi İle Süpürgeniz Daha Verimli

Dyson Servis Güvencesi İle Süpürgeniz Daha Verimli

Elektrik süpürgelerinin ana işlevi toz ve kalıntıları süpürerek ortamdan uzaklaştırmaktır. Ancak bunun yanında derinlemesine temizliği ile halıların derinliklerinde kendilerine yaşam alanı bulan aftları da yol ederek sağlıklı bir hayat sürdürmemize de destek olmaları beklenir. Elektrik süpürgelerinde yüksekten düşme ya da bilmeden özerine basılma haricinde dış yüzeyde kırılmalar çok fazla yaşanmasa da özellikle uzun süreli kullanımlar sonucunda elektik motorunun can damarı olan kömürleri azalabilir ya da motor başka arızalar gösterebilir. Tüm olumsuzlukların ortak noktası ise, hane halkının süpürgeyi kullanamamasıdır.

Ortamın temiz ve hijyene uygun olması elbette gereklidir. Ancak gözle görünmeyen unsurların bertaraf edilmesi için emiş gücü yüksek bir elektrik süpürgesine ihtiyaç vardır. Bu gerçekten yola çıkan Dyson uzmanları ürettikleri her makinede yüksek performansı garanti etmektedir. Bunun gerçekleşmediği her durum, makinenizin Dyson Servis desteğine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Her biri konusunda uzman bir ekiple Dyson markalı elektrik süpürgelerinizin bakım ve onarımlarını yetkili servis güvencesi ile gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanında Dyson Servis olarak değişimini yaptığımız tüm parçalarda 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Siz de performansı düşen makinenizin düşük emiş gücünden şikayet ediyorsanız ya da çalışmayan bir Dyson marka elektrik süpürgesine sahipseniz vakit kaybetmeden bizimle bağlantıya geçin. İnternet sitemizden bize ulaşın, kısa sürede elektrik süpürgeniz ilk günkü performansına ulaşsın. İnternet sitemizden bize 7/24 kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın