Bütcenize Uygun ve Kolay Ödeme Seçenekleri ile Özel Beko Servis Buca Sizlerle!

Reklam | Tanıtım

Bütçenize en uygun fiyatlarımız ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Özel Beko Servis Buca firması olarak çalışmalarımıza sizlerin talepleri ile birlikte hız kazandırıyor ve yön veriyoruz. Memnun kalmadığınız takdirde 2. Bir servisi ücretsiz olarak alıyorsunuz. Aynı şekilde parça değişimlerinde yaşadığınız sıkıntıları da en kısa sürede ücretsiz olarak gideriyoruz. Bizler para derdinde olan bir firma değiliz işimizi çok iyi yapıyoruz ve kazanacağımızı zaten kazanıyoruz. Kadromuz çok sağlam ve gezici ekip araçlarımız da aynı şekilde harika bir şekilde donatılmış ve eksiksiz.

Kusursuz bir firma olma yolunda ilerleyen Özel Beko Servis Buca firmasının çalışma ortamı bir aile kadar sıcak ve bu ortam yıllardır hiçbir şekilde bozulmadı. BEKO marka ürünleriniz özellikle yaz ayları yaklaşıyorken klimalarınızdan bahsedelim. Klimalarınızın genel bakımı ve onarım işlemleri için haftanın her günü sizlerin belirlediği ve sizlere en uygun olan saat dilimleri arasında gerekli hizmeti veriyoruz.

Firmamızda tüm BEKO marka beyaz eşyalarınızın bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Servis içi durumlarda örneğin yedek parça değişimlerinde tedirgin olmamanız ve gerekli güveni sağlamak adına 1 yıl garanti belgesi servis sonrası sizlere sunulur.

Bizler nasıl ulaşmanız gerektiğini biliyorsunuz fakat henüz bizimle çalışmamış olan müşterilerimiz için çağrı merkezi numaralarımız ve internet adresimiz bize ulaşabilecekleri yollardır. Dürüst ve uygun fiyata kaliteli servis hizmeti istiyorsanız özel Beko Servis Buca firması sizlerin huzurunda.