En kaliteli Beko Klima Servisi

Reklam | Tanıtım

Yılların vermiş olduğu birikim ile birlikte hareket eden Beko Klima Servisi sektöründe 21 yılı aşkın bir süredir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine Beko klima servisi imkanı sunan firmamız daima geniş kitlelere yayılmayı hedef ve ilke edinmiştir. Türkiye geneline yayılmamızda ki en büyük etken siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güveni ve iyi dilekleridir. Sizlerden almış olduğumuz olumlu dönüşler sayesinde bu kadar geniş kitleye yayılan firmamız haftanın yedi günü sizlere hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyor. Beko Klimalarınızda oluşan arızalarda, bizlere ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde sizi karşılan çağrı merkezi ekibimize klimanızda oluşan problemden bahsettiğiniz takdirde sizlere gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. Servis müdahalesi gerekmediği durumlarda ise sizleri uyararak yapmanız gereken işlemleri harfi harfine anlatmaktan büyük bir keyif duyar.

 

Çünkü bizler müşterilerimizin daima Beko Klima Servis hakkında iyi dileklerde bulunmasını istemişizdir. Teknolojiden uzak kalmayan firmamız, kusursuz bir işlem gerçekleştirmek için daima takipte olmaktadır. Bu takiplerin oluşturmuş olduğu birikimler ile birlikte almış olduğumuz adreslerden gelen öneriler sayesinde 21 yıllı aşkın bir tecrübe oluşturmuş bulunmaktayız. Beko Klima ile ilgili servis hizmeti verdiğimiz en önemli konular;

Beko Klima Bakımı: Beko Klima bakımınızı senede mutlaka bir kez yaptırmanız gerekmektedir. Bakımının En önemli sebebi ise sürekli kullanıldığından dolayı içerisinde oluşan tozlar sağlığınıza zarar verebilmektedir. Bunun yanı sıra daha iyi bir verim alabilmek için yaptırmalısınız. Klimanın Bakımdan önceki ve sonraki performansını kesinlikle hissedebileceğinizi belirtiyoruz. Bir diğer husus ise klima bakımı sonrasında faturalarınızda azalmak olmaktadır.

Beko Klima Montaj ve Demontajı: Klimalarınızda montaj ve demontaj işlemleri için bizi tercih etmelisiniz çünkü yapmış olduğumuz montaj ve demontaj işlemlerinde evinizde kesinlikle bir hasar meydana getirmiyoruz ve en hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Beko Arıza Tespit ve Onarım: Arıza tespit ve onarım işlemlerinde bize ulaşarak,  Beko çağrı merkezi ile irtibata geçmelisiniz. Çağrı merkezimiz servis yönlendirmeden önce vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda arıza hangi sebeple oluşmuş olabileceğine dair size bilgiler vererek uzaktan probleminizi çözümlemeye çalışır. Yalnızca servis gerektiği zamanlarda adresinize yönlendirme yaparak sizin maduriyetinizi en kısa sürede profesyonelce çözümlemeye çalışırlar.