Güvenilir Arçelik Servisi Gaziemir’de Hizmetinizde.

Reklam | Tanıtım

Bulaşık makinem ile ilgili büyük sorunlarım vardı, ta ki Özel Gaziemir Arçelik Servis firmasından hizmet alana kadar. Çok fazla su harcayan ve tam randuman veremeyen makinemi değiştirmek aklıma ilk gelen şey oldu ancak yeni ürünlere baktığımda fiyatların çok fazla olması beni biraz tedirgin etti.

Eski makinemin kurtulma şansı vardır diyerek bu firmayı aradım ve sorunu uzun uzun anlattım. İlk olarak firma çalışanları teknik destek hizmeti ile yani telefon üzerinden yardımcı olmaya çalıştı ve bana bilgiler verdi ancak biliyordum ki bu sorun kolay kolay çözülebilecek ve telefondan halledilebilecek bir sorun değil. Firma ekiplerinden servis hizmeti istedim ve adresimi verdikten sonra beklemeye koyuldum. Ekipler evime geldikten kısa bir süre sonra gerekli incelemeleri yaptılar ve sorunun kaynağını da çok kısa bir sürede tesbit ettiler. Yapılan uzun süreli çalışmalar ile birlikte ürünün sorunu çözüldü.

Parça değişiminde orijinal parça kullanmaları beni biraz rahatlattı ve bu rahatlık ile birlikte ürünü de daha kusursuz bir şekilde kullanmaya başladım. Eskisi kadar randuman aldım diyemem ancak kaç yıllık makine ve son günlerini yaşamaktaydı ve yapılan müdahaleler ile ömrünü biraz daha uzattılar. Kusursuz bir iş çıkardıklarını düşünüyorum ve siz değerli Arçelik ürün kullanıcılarına da bu firmayı tavsiye etmek istiyorum. Kalitesi ve deneyimi ile benden tam puan almayı başaran bu özel servis firması, fiyatlar konusunda da can yakmayan rakamlar ile karşınıza çıkıyor. Sektördeki diğer firmalar ile basit bir kıyas yaparsanız eğer, ne demek istediğimi daha iyi anlayacak ve sizler de kendinizi bu firmaya biraz daha yakın hissedeceksiniz çünkü gerçekten ortada net bir kalite farkı var.