Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri

Reklam | Tanıtım

Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Şirketi’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, yurtdışında doğup büyümüş ve Almanya’da temizlik ile ilgili meslek yüksek okulunu okumuş, temizliğin teknik ve pratik altyapısının eğitimini almıştır. Şirketimizin kurucusu, sahip olduğu bu teknik ve pratik altyapı ile birlikte disiplinli, hızlı, dürüst ve kaliteli iş yapmayı benimsemiş olup tüm ekibimiz de bu niteliklere uygun kişiler arasından oluşturulmuştur.İstanbul Temizlik Hizmetleri ekibimiz genç, dinamik ve büyümeye odaklanmış bir ekiptir. Ekibimiz herkese samimi ve saygılı davranmaya çok önem vermekte, en üst düzeyde, birebir ve her konuda yardımcı olmayı ilke edinerek çalışmaktadır.

Misyonumuz; Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Şirketi olarak “Hedefiniz, hedefimizdir” diye çıktığımız bu yolda müşterilerimizin beklentilerini %100 karşılayabilmektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde dürüstlüğümüzle ve saygınlığımızla örnek gösterilen bir şirket olmaktır. Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Şirketi sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenine de önem vermektedir. Güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katan bir kurum olmaktır misyonumuz.

Vizyonumuz;İstanbulun temizlik sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği temizlik firması olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır. Müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmaktır.

Neden Biz ?

YüzdeYüz Temizlik Hizmetlerini seçmek için çok fazla sebebiniz var !

Birinci sınıf müşteri memnuniyeti ve tatmin odaklı çalıştığımız için !

Biz,sizin ihtiyaç ve beklentilerinizi anlıyoruz !

Kalite ve Hijyen konusunda ödün vermediğimiz için !

Uzun Yıllardır Temizlik sektöründe olduğumuz için !

Çünkü Biz Profesyoneliz !

Dürüstlüğümüzle ve Saygınlığımızla örnek gösterilen bir şirket olmak istediğimiz için…

Web Sitemiz : www.yuzdeyuztemizlik.com.tr

Facebook : https://www.facebook.com/Y%C3%BCzdey%C3%BCz-Temizlik-Hizmetleri-913224475413788/?ref=hl

Twitter : https://twitter.com/YuzdeyuzTem

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCRqKCk9kccJj2_JBRdoMT7w