Özel İstanbul Franke Teknik Servis Merkezi

Reklam | Tanıtım

Özel Franke Servis İstanbul firması ekibi olarak siz değerli müşterilerimizden gelen her telefona en kısa sürede cevap vermek bizim en önemli görevimiz. Sizlerden gelen talepler çalışmalarımızda etkili oluyor ve bu çalışmaları taleplerinize göre şekillendiriyoruz. Bu talepler ile birlikte daha etkili bir çalışma politikasına sahibiz ve insanlar da bu hizmetlerden memnun.

Franke özel servis firması tek bir marka için en kaliteli servis hizmetini sunuyor. Franke markası dünyaca ünlü bir marka ve bu marka ile çalışan insanlar bu markanın ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğunu çok daha iyi bilir.
Firma çalışanları olarak gün içerisinde düzenli bir şekilde Franke markasının farklı ürünleri ile meşgul oluyoruz ve ne kadar kaliteli bir marka olduğunu ve ürünlerinin de ne kadar kaliteli olduğunu bu sayede daha iyi görüyoruz.

Teknolojik ürünler zaman zaman arızalanabilir ya da farklı sorunlar çıkartabilir bu gayet normal çünkü sürekli olarak çalışan her ürün gibi onlar da bir tepki veriyor ve bu tepkiler genel olarak arızalanma olarak karşınıza çıkıyor. Franke marka ürünler için çağrı merkezi ekiplerimize isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Firma çalışanlarımız kısa sürede yola çıkar ve adreslerinize ulaşır, daha sonra ise arıza belirlenir ve eğer sizler onay verirseniz servis hizmetlerine başlanır. Müdahale ve tespit işlemlerimiz çok uzun sürmez çünkü ekiplerimiz bu alanda uzman ve bir o kadar da hızlıdır.

Web: www.frankeservis.co