Instagram Takipçi Uygulamaları

Reklam | Tanıtım

Instagram son günlerde çok yoğun şekilde kullanılan bir uygulama haline geldi, nasıl normal yaşantımızda insanlar popüler olmak bir çok kişi tarafından takip edilmek istiyorsa, sanal dünyada da bu durum gerçeğinden farksız. Bir çok kişi çeşitli takipçi uygulamalarına giriyor fakat bu uygulamalar oldukça zararlı ve instagram hesabınızın kapatılmasına neden olabilir. En kolay şekilde takipçi arttırma yolu instagram takipçi satın almaktan geçiyor. Fakat piyasada bir çok site ve kişi var takipçi satan, hangisine güveneceğine insan karar veremiyebiliyor.

Son yılların en çok konuşulan ve ilgi çeken uygulaması Instagram, özel anları sevdiklerinizle paylaşmanın en eğlenceli yolu. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve istediğiniz kişiyle neler yaptığınızı anında paylaşabileceğiniz Instagram’ın kullanımı da çok kolay. Özellikle yaz aylarında, tatillerde daha da kullanılır hale gelen Instagram, kullanmayanları da fazlasıyla da cezbediyor. Instagram, fotoğrafları farklı sosyal ağ kullanımlarıyla da paylaşmayı sağladığı için, karşı taraf yalnızca Facebook kullansa bile fotoğraflarınızı görüp yorumlaması mümkün oluyor. Bu da Instagram’ı en kullanışlı ve en yaygın fotoğraf paylaşma ağı haline getiriyor. Fotoğrafları yalnızca belirli bir kişiyle paylaşmak isteyenler için de Instagram büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sosyal ağlar her ne kadar yaygın olsa da henüz yeni kullanmaya başlamış olanlara zor gelebiliyor. Özellikle Instagram’da fotoğrafları tek tek indirmek, birden fazla fotoğrafı art arda paylaşmak isteyenler için büyük bir zorluğa neden oluyor. İşte bu aşamada farklı bir uygulama devreye giriyor. Bu uygulamayı instakip.com adlı siteden görmüştüm. Flipagram adlı bu harika uygulama, ücretsiz olarak indirebildiği gibi kullanımı da çok kolay. Özellikle tatiller sırasında çekilen birçok fotoğrafı tek tek paylaşmak yerine gruplar halinde ve eğlenceli bir biçimde paylaşmayı sağlayan Flipagram uygulaması, artık tüm Instagram kullanıcılarının favorisi olmuş durumda. Flipagram uygulaması sayesinde seçtiğiniz birden çok fotoğrafı art arda dizerek, kolay bir biçimde paylaşabiliyorsunuz. Slayt gösterisi biçiminde bir video gibi görülen fotoğraflar, daha eğlenceli bir paylaşım haine geliyor.

Flipagram hemen hemen her Instagram kullanıcısının zevk aldığı ve faydalı bulduğu bir uygulama. Özellikle aynı yerde çekilen fotoğrafları aynı anda paylaşmak isteyenlere, tek tek paylaşım yapmak yerine büyük kolaylık sağlayan Flipagram uygulamasının bir diğer önemli özelliği de hazırlanan slayta müzik eklenebiliyor olması. Instagram’da klasik bir biçimde fotoğraf paylaşımı sırasında, aynı anda herhangi bir ses dosyası ya da müzik eklemek çok zorken, Flipagram uygulaması sayesinde müzik eklemek çok kolaylaşıyor. Böylece sevdiklerinize, birden fazla fotoğrafınızı sırayla ve güzel bir müzik eşliğinde göstermeniz mümkün oluyor. İlk olarak yoğun bir biçimde Instagram kullananlara hitap eden Flipagram uygulaması, giderek tüm Instagram takipçileri tarafından tercih edilmeye başlıyor. Birden çok fotoğraf paylaşmanın en sevilen yolu, artık Flipagram uygulaması kullanmak.