Windows Update 8024402F Hatası (Windows 7)

Windows Update 8024402F Hatası (Windows 7)

Diğer

Bilgisayarınıza format attınız ve Windows 7  işletişim sistemini yeniden yüklediniz. Bilgisayar ayarlarını yapıp, sürücülerinizi ve işletim sistemine ait  ilk güncellemeleri yüklediniz. Ancak birkaç güncelleme sonrasında Windows Update 8024402F Hatası almaya başladınız.

8024402F hatası aldığınızdan dolayı bilgisayarınız, windows güncellemelerini denetleyemez. Bu sorunu çözmek son derece basit… Windows 7 işletişim sistemindeki Windows Update 8024402F Hatasını düzeltmek için;

Denetim masasına girin ve ekranın sağ üst köşesindeki arama bölümüne sorun giderme yazıp enter’a basın. Sorun giderme ile ilgili başlıklar sıralanacaktır.

Windows Update 8024402F Hatası

Daha sonra listenin başındaki sorun giderme ana başlığına tıklayın. Bilgisayar sorunlarını giderin başlıklı bir sayfa açılacaktır. Oradan da Sistem Güvenlik altındaki, Windows Update ile ilgili sorunları düzelt başlığını tıklayın. Sistem bilgisayarı tarayacak ve sorunu otomatik olarak düzeltecektir.

Windows Update Hatası Windows 7

Bu aşamadan sonra Denetim Masası-Sistem ve Güvenlik-Windows Update adımlarını seçip, Güncelleştirmeleri denetle dediğimizde yüklenmemiş tüm güncelleştirmelerin listelendiğini göreceksiniz. Kolay gelsin.