Konya’da HD Organizasyon Başarısı

Genel Kültür Reklam | Tanıtım

2000’li yılların başlarından günümüze kadar geçen sürede Organizasyon sektöründe kalitenin ve ayrıcalığın markası olarak birçok başarıya HD Organizasyon ismi ile imza atmıştır. Organizasyon ve müzik alanın da Anadolu’nun başkenti olan Konya’da, Konya halkına ve Konya firmalarına hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

HD Organizasyon; Dürüstlük ve kalite anlayışından hiç bir zaman ödün vermeden ortalama 15 yıldır sektörde öncü işlere imza atan bir firma olmuştur. Müşteri odaklı olarak çalışmayı misyon edinen firma, müşteri menfaati için çalışıp insanların beğenisini ve takdirlerini kazanmak için çaba harcamaktadır.

Konya’da HD Organizasyon Başarısı

Organizasyon sektörünün oluşumu ve yapılanması ile paralel olarak kendini geliştiren, müzik ve enstrümanlar alanında gelişim sağlayarak, hizmet yelpazesini genişleten bir firma olan HD Organizasyon kendini ispatlamış bir Anadolu firmasıdır.

Şirket yetkilisi olan Hüseyin Durmaz; Bu güne kadar yaptığımız faaliyetler bizim için ölçü olmayacaktır. Daima ileriye yönelik çalışmalarımızla farklı olmayı ilke edindik. Gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve ayak uyduran bir ekip olarak tüm Konya halkına,organizasyon sektörünün gereği olan tüm hizmetleri, en kaliteli şekilde yıllardır sunmanın, ekip olarak yoğun çalışarak edilen başarının ve takdir edilmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

HD Organizasyon, yeni ürün ve sektörel teknolojileri sürekli takip ederek müşterilerine en iyisini sunmayı ve sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken de iş ahlâkından taviz vermemeyi ve insani değerlere saygı göstermeyi her zaman ilke edinmiş bir firmadır.

Konya’da HD Organizasyon BaşarısıKonya’nın önde gelen sanayi firmalarına, otelleri ile eğlence merkezlerine yönelik etkinlik gösteren bir firma olarak bilinen HDOrganizasyon;

Kokteyl, Açılış, Canlı Müzik, Müzik Ekipmanları, Yöresel Halk Oyunları, Orkestralar, Dans Grupları, Görüntü Ses ve Işık Sistemleri temini ile Tüm Enstrümanların eğitimi ve satışı konusunda da hem etkin hem yetkin olan bir firmadır.