Rüyada abiye görmek

Rüyada gösterişli abiye görmek

Rüyasında gösterişli abiye gören kişinin paraya fazlaca önem vermeye başladığını ve kendisini kaybettiğini işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin kendine biraz çeki düzen vermesini eski halini hatırlayıp yaşantısını yeniden gözden geçirmesine vesiledir.

Rüyada Kırmızı Abiye Görmek

Rüyanızda gördüğünüz abiye kırmızı ve alımlı ise etkileyici olduğunuzu ancak bunu erkekleri hileye düşürmek için kullandığınızı işaret eder.

Rüyada Mavi Abiye Görmek

Rüyanızda mavi abiye görmüş iseniz; aileniz ile birlikte mutlu, huzurlu ve uzun bir hayat yaşayacaksınız demektir.

Rüyada Sarı Abiye Görmek

Rüyanızda sarı abiye elbise görmüş iseniz; etkileyici ve bir o kadar da zarif bir hanım olduğunuza ancak ileride sağlık sorunlarınız olacağına işarettir.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyanızda uzun bir abiye dikiyor iseniz; uzun ve mutlu bir hayat, kısa bir abiye dikiyor iseniz kısa süre içinde sevindirici bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Beyaz Abiye Giymek

Rüyanızda beyaz abiye giydiğini görmüş iseniz sevindirici bir alacaksınız demektir. Eğer beyaz abiye giren bir yakınınızı görmüş iseniz o kişinin yakın zamanda hayırlı bir kısmet bulacağına işarettir.

Rüyada Siyah Abiye Giymek

Rüyanızda siyah abiye giydiğinizi görmüş iseniz, giydiğiniz abiyenin uzun ve kısa olmasına bağlı olarak sizi sıkıntılı günlerin beklediğine ve bu sıkıntıyı ne kadar sürede aşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Eski Abiye Giymek

Rüyanızda eski bir abiye giydiğinizi görmüş iseniz; hayatınızla ilgili yanlış bir karar vermiş veya verecek olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle aranız açılabilir veya kavga edebilirsiniz.