Abiye elbise seçimi Abiyefon'da yapılır.

Abiye elbise seçimi nasıl yapılmalı?

Moda | Giyim | Stil

Evliliğe giden yolda atılan ilk adım olan nişan gecenizde tüm gözlerin beğeni ile sizi süzmesini istiyorsanız, mutlaka nişanınızın yapıldığı mekana ve fiziksel özelliklerinize uygun bir nişanlık seçmelisiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey, kendinize karşı dürüst olmak ve objektif bir değerlendirme yapmaktır.

Abiyefon uzun abiye elbise

Abiye elbise modelleri arasında en doğru nişanlık modelini seçebilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Öncelikle nişanınızın gerçekleştirileceği mekanı iyi incelemelisiniz. Çünkü evinizde aileler arasında yapılan bir nişan ile bir otel lobisinde verilen nişan daveti arasında ciddi farklılıklar vardır. Ayrıca abiye elbise seçiminde şöyle bir kural vardır: gündüzden geceye doğru gidildikçe etek boyu uzar, makyaj ise koyulaşır. Bu kural sayesinde özel gün ve gecelerde aslında nasıl giyinmenizin uygun olacağını kolaylıkla kestirebilirsiniz.

Abiyefon nişanlık modeller

Abiye elbise seçimi yaparken aceleci olmamak gerekiyor. Örneğin bir mankenin üzerinde görerek beğendiğiniz gece elbisesi, sizi olduğunuzdan daha kilolu ya da uyumsuz gösterebilir. Çünkü abiye seçimini yaparken vücut özelliklerinize özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Vücudunuzdaki fazlalıkları ortaya çıkarmak yerine gizlemeli, beğendiğiniz noktaları ise göz önüne çıkarmalısınız. Ancak ufak bir uyarı: dekolte sınırını fazla zorlamayın! Çünkü özel gecelerde hanımların şıklığı, olabildiğince sade ve ölçülü dekolteler ile sağlanmaktadır.

Abiyefon kapalı, tesettür abiye modelleri

Nişanlık ve abiye elbise seçiminde değişmeyen kurallar da vardır. Mesela renkler. Siyah, gece mavisi ve neon renklerin modası asla geçmez. Ayrıca şifon ve dantel detaylı abiye elbiselerin de hala hanımların vazgeçilmezi konumunda olduğunu unutmamak gerekiyor.

Şimdi de abiye seçimi yaparken zorlanan hanımlara son bir tavsiye: Abiyefon.com’da birbirinden güzel yüzlerce abiye elbiseleri inceleyebilir, kaliteli ürünlere uygun fiyat ve ödeme avantajları ile sahip olabilirsiniz. Çünkü internetten alışveriş yapmanın en güvenli yolu olan Abiyefon.com, özel gün ve gecelerinizin kurtarıcı kahramanı olmaya devam ediyor!