Fikiralışverişi

Her türlü makale ve fikir paylaşımı

Philips ecomoods enerji tasarrufu devrini başlattı.

Enerji tasarruflu philips ecomoods serisi, iç mekan aydınlatmasının yanında dış mekan aydınlatmasında da kullanılmaya başlandı.

Philips, ilk ekonomik ev aydınlatma ürünleri serisi olma özelliğine sahip EcoMoods ile evlerde enerji tasarrufunu artırıyor. Evini modern ve dekoratif bir şekilde aydınlatmak ve aynı zamanda enerji tasarrufu yapmak isteyenler için geliştirilen Philips EcoMoods serisi, artık iç mekan aydınlatmanın yanı sıra dış mekanlarda da kullanılabiliyor.

En son teknolojiyi şık ve modern bir dizaynla birleştirerek uygun fiyatlı ev aydınlatma ürünleri kategorisinde bir ilk olma özelliğine sahip Philips EcoMoods serisi, genişleyen ürün gamı ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya ve aydınlatmaya devam ediyor. Armatür, ampül ve balastı bir arada sunarak kolay montaj ve kullanım olanağı sağlayan Philips EcoMoods serisi, yüzde 80’e varan enerji tasarrufu ile çevrenin korunmasına büyük katkı sağlıyor.

Ecomoods ailesinin dış mekan aydınlatma ürünleri, hareket sensörü ve çok düşük ısılara dayanabilme özellikleri sayesinde kışın bile bahçenizde istediğiniz atmosferi yaratmayı hedefliyor. Yüksek kalite malzeme kullanılarak üretilen Ecomoods serisi bu özelliklerinin dışında çağdaş tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca serideki bazı modeller, enerji tasarrufu yapanlar için bir ilk olan ışık kalitesinden ödün vermeden ışık seviyesini ayarlama özelliği ile kullanıcılara değişik kullanım olanakları sunuyor.

Farklı renk ve Watt seçenekleri ile en geniş alanları bile aydınlatabilen Philips EcoMoods serisi, hem iç hem de dış mekan aydınlatması için mükemmel çözümler üretiyor.

#Fikiralışverişi

Website: