Ortopedik sandalyeler

Ortopedik Sandalye

Bütün gün masa başında oturduğunuz bir işiniz mi var? Grafikerler, muhasebeciler, bankacılar kısacası sürekli oturup da bel ve sırt ağrısı problemi olan herkes…

Günümüzde her 100 kişiden 80’i hayatının bir döneminde bel ağrısı probleminden yakınır. Fakat belimiz iskelet sistemimizin en önemli parçasıdır. Bu yüzden ona gerektiği önemi göstermeli ve başta duruşumuz olmak üzere oturuşumuzu ve yürüyüşümüzü ona göre düzenlemeliyiz. En başta spor şart, sonrasında iyi bir duruş ve oturma pozisyonu.

Ortopedik Sandalye tasarımı tamamıyla insan sağlığı ve rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Rahat ve estetik yapısı sandalye üzerinde uzun süre vakit geçirenler için özel olarak tasarlanmıştır. Ortopedik sandalye insan vücudundan esinlenerek şekil almış bir yapıya sahiptir.

Ortopedik sandalye tekerli, yükseliği ayarlanabilir, kendi etrafında 360 derece dönebilen başınızı yaslamak ve kollarınızı koymak için özel bölümler bulunan özgün bir tema içerisinde yer almaktadır. Çalışma alanları içerisinde daha fazla ihtiyaç duyacağınız ortopedik sandalye bel, sırt ve boyun rahatsızlıkları gibi sorunları olan kişiler için daha elverişli bir konsept içerisinde yer almaktadır.