Hollywood starlarının gözde koleksiyonları

TrendyHome

Dünya yıldızlarının gözdesi Jonathan Adler’in kendine özgü ve eğlenceli tasarım anlayışı, sonbaharın geldiği bu günlerde “HAAZ” da sizlerle buluşuyor!

Her zevke ve ilgi alanına hitap eden, dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar, birbirinden keyifli hediyelikler ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserlerinin toplandığı “HAAZ” sonbaharı Los Angeles ve New York’un en çok tercih edilen tasarımcısı Jonathan Adler ile karşılıyor.

21 Ekim itibariyle tasarımcının başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz sürprizlerle dolu koleksiyonu Jonathan Adler markası için özel hazırlanan ve yenilenen Haaz’da!

Sex and the City, Will and Grace , Gossip Girl gibi severek seyrettiğimiz dizilerin stilize evlerini yaratan dekorasyon dünyasının dahi çocuğu Adler’in koleksiyonu en can alıcı parçalarıyla Haaz’ı süslüyor. Hollywood ‘ da başarılı işlerle herkesin kalbini çalan zevk ustasının heykelsi objelerden, muma, şaşırtan desenlerle hazırladığı yastıklardan, iPad kılıfına, duvar kağıdından, vazoya, kırtasiyeden, aynaya kadar geniş bir yelpazeye yayılan ve gözümüzü gönlümüzü açan ürünleri bugün tüm dünyanın en stil sahibi mekanlarında yer alıyor.