Paypal Nakit Kart Çok Yakında Tüm Türkiye'de

Paypal Nakit Kart şifresinin online alınması

Diğer

Benimde paypal nakit kartım 2 gün önce elime geçti. Kart gelir gelmez kart numarasını sisteme tanıtıp, paypal nakit kart şifresini aldım. Sizlerinde kartınız geldiğinde zorluk çekmeden kart şifrenizi almanız için işlemleri adım adım hem resimli olarak hem de Youtube üzerinde aktardım. 

Paypal Nakit Kart şifresinin online alınması
Kartın Kullanıma Açılması
Kimlik ve Kart Bilgilerinin Girilmesi
Kimlik ve Kart Bilgilerinin Girilmesi
İsim Soyad ve Doğum Tarihi Teyidi
İsim Soyad ve Doğum Tarihi Teyidi
Cep Telefonu Bilgilerinin Doğrulanması
Cep Telefonu Bilgilerinin Doğrulanması
Cep Telefonuna Gelen Doğrulama Kodunun Girilmesi
Cep Telefonuna Gelen Doğrulama Kodunun Girilmesi
E-Posta Adresinin Tanımlanması
E-Posta Adresinin Tanımlanması
Hesaba Mevcut Şifre İle Giriş
Hesaba Mevcut Şifre İle Giriş
Paypal Nakitkart Sözleşmesinin Kabul Edilmesi
Paypal Nakitkart Sözleşmesinin Kabul Edilmesi

İnşallah faydalı olur. Hayırlı kazançlar dilerim.

Öncelikle https://www.paypal.com.tr/nakit/ sayfasını açıyoruz.

İşte hepsi bu kadar.

Güle güle kullanın…

8 thoughts on “Paypal Nakit Kart şifresinin online alınması

 1. daha önce hep girdim epostamı giriyorum fakat paypal nakit sitesinden girdimmi email bilgisine ait kayıt bulunamadı diyor ne yapmalıyım yardım edermisiniz lütfen

  1. Merhaba Emircan,

   Paypal Nakit Kart sitesine giriş yapabilmeniz için öncelikle paypal nakit kartınızı aktiflemeniz gerekir. Eğer kullanıma aç bölümünden istenilen tüm bilgileri ekleyerek kartınızı tanımlamadı iseniz, paypal hesabınız olsa dahi paypal nakit kart hesabına ulaşamazsınız. Öncelikle size gönderilmiş olan paypal nakit kartınızı tanımlayın ve mevcut olan paypal giriş mail adresinizi buraya da ekleyin. Bu şekilde her iki hesap arasında bağlantı kurulmuş olacak.

   Ancak siz bu adımları daha önce yaptığınızı belirtmişsiniz. Demek ki her iki hesap arasındaki bağlantı doğru tanımlanmış. Bazen sunucu üzerindeki yoğunluğa bağlı olarak farklı hatalarla karşılaşabiliyoruz. Bu hatanın da sebebi bu olabilir. Farklı saat diliminde farklı tarayıcılar da bu işlemi yeniden yapmayı deneyin.

   Hatta bu sefer öncelikle paypal hesabınıza şifreniz ile giriş yapıp ayrı bir sekmede de paypal nakit kart hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Açılan sayfada sizin adınız soyadınız yer alacak ve bu kişi olup olmadığınızı teyit etmenizi isteyecek. Bu bilgiyi onaylayarak giriş yapmayı deneyin. Dediğim gibi doğru tanımlama yapıldı ise bu şekilde yapılan giriş gerçekleşir. Ama tanımladığınız başka bir paypal hesabı ise tabi ki işlem onaylanmaz. Tanımlı olan hesabı bulmalısınız.

   Paypal Nakit Kart hesabında tanımlı olan mail adresi bilgisine de Müşteri Hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz. Tanımlanmış olan kişisel bilgilere sadece bu kanal üzerinden ulaşabilir ve değişik taleplerinizi iletebilirsiniz.

   Umarım yardımcı olabilmişimdir.

   1. paypala giris yapıoyurm sorna ayrı bir sekmede paypal nakit kart hesabıma gırıs yapmayı denıyorum adım soy adım faalan cıkmıyor yanı dedınız seyler paypal nakit sitesinde sag uste onlıne gırıs e maıl yerı falan yazıyor dedim gibi e mailimi giriyorum email bilgisine ait kayıt bulunamadı diyor

    1. Paypal Nakit Kart hesabınıza mevcut olan mail adresiniz ile giremediğiniz için, öncelikle tanımlı olan mail adresinin ne olduğunun öğrenilmesi gerekir. İsterseniz 0212 331 70 75 nolu telefondan paypal kartınızın kullanıma açık olup olmadığını sorun. Eğer kullanıma açık ise kayıtlı olan mail adresi ile mevcut paypal hesapta tanımlı olan mail adresini kontrol ettirin. Eğer bu kısımda bir hata var ise de 444 77 01 Paypal Yardım Merkezini arayın.

     Sizin sorununuz ile ilgili en sağlam çözümü bu numaralardan sağlayabilirsiniz.
     Kolay gelsin.

 2. Ben karti aldim o adimlari yaptim ama sifrem gelmedi yada diyelim unuttum nasil degistirebilirm lutfen yardim yani internetten degistiriliyomu sifre yada yeni sifre veriyormu paypal internetten tesekkur ederim yardim edin lutfen

  1. Merhaba,

   Paypal Nakit Kartınıza ait mevcut şifreniz gelmedi veya unuttu iseniz, https://www.paypal.com.tr/nakit/ sayfasından Online Hizmetler bölümüne giriş yaptıktan sonra, ekranın sağ üst köşesinde yer alan isminizin bulunduğu bölüme tıklayın. Kişisel bilgilerinizin yer aldığı ekran açılacaktır. Burada 4 haneli şifre satırındaki Düzenle alanına tıklayıp, kayıtlı olan cep telefonunuza yeni şifrenizin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
   İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

 3. Merhaba, merak ettiğim bir husus var. Kartın üzerinde isim yazmıyor ancak bir çok alışveriş sitesi kart üzerindeki ismi istiyor. Bu sorun olurmu yada ne yapılması gerekiyor acaba ?

  1. İyi Günler Adem Bey,
   Bu konuda sitede herhangi bir bilgiye rastlamadım. Ancak bildiğiniz gibi paypal kartı onaylama ve şifre alma aşamasında telefon,isim ve tc kimlik no bilgilerinizi teyit ediyoruz. Ayrıca tanımlı bir paypal hesabınız da var ise kartınızı bu hesaba da tanımlamış oluyorsunuz. Kısaca paypalkart üzerinde adınız soyadınız yazmasa bile, paypal alışveriş sırasında tanımlı olan bilgilerinizi teyit ediyordur. Yani alışveriş sırasında kart üzerindeki isim alanına paypal kart için tanımlanmış olan ad soyad girilmek zorundadır. (Bildiğiniz gibi aktif olarak kullanılan TC Kimlik Numarasına kayıtlı bir kart var ise yeni bir tane alıp kullanıma açılamaz.)
   İnşallah faydalı olmuştur.

Comments are closed.