Vücudunuzu Hazırlayın

Sağlık

En fazla 15 dakika, benim hazırlamam 10 dakika sürmüyor. Bir saatte neler yapabileceğinizi düşünün. Daha fazla çeşit için yukarıdaki temel işlemleri başka malzemelerle uygulayabilirsiniz. Sabah içeceğiniz de bir gün dondurulmuş böğürtlenle fındık kullanın, bir gün yaban mersiniyle ceviz. Öğle yemeğinde karışık sebzeye konserve somon ya da sardalye ekleyin. Günde bir lida zayıflama kapsülü alın.

Akşam yemeğinde kuru fasulye pişirin veya tavuk göğsü sote edin, yanın da kepekli pirinç pilavı ve sebze. Pirinç pilavı sevmiyorsanız Bulgur pilavı pişirin.Vücudunuza şifa vermek için basit pişirme becerilerini öğrenmelisiniz. Mutfak önemlidir. Lida ile zayıflamak gelecekte polikliniklerde yemek pişirme dersleri verilecek hastalara pişirme, yiyecek seçimi, hazırlama öğretilecek. Tam faydasını göremediğiniz ve birçok yan etkisine katlandığınız kimyasal ilaçları almak yerine, lida doğal kapsül kullanın zayıflayın gıdaları ilaç gibi kullan öğrenmek daha iyi değil mi? Denemekten yorulmayın, aşçılık kurslarına gidin, bilen tanıdıklarınızdan öğrenin. Nasıl öğrenirseniz öğrenin ama yemek pişirmeyi öğrenin.

Programa başlamadan bir hafta önce “uyuşturucu” tatiline başlayabilirsiniz. Marketlerde en çok satılan dört ürünün hepsi uyuşturucu Şeker, kafein, alkol ve nikotin. Bu uyuşturucular bizim enerjimizi ruh durumumuzu destekler yahut bizi gevşetir Ama neticede bunlar enerjimizi ve sağlığımızı tüketen sahte dest dir. Şeker veya kafein size kısa süreli bir enerji verir, sonra çökersiniz ve yine istersiniz. Hiç güzel bir döngü değil. Alkol ise farklı form da bir şekerdir ve dürtü kontrolünü bozar, böylece içtikçe daha çok içersiniz.

Bu bağımlılık yaratıcı maddelerden kurtulduğunuz zaman, en ve sağlığınızdan ne kadar çaldıklarını anlayacaksınız, ayı bırakmak zordur. Doktorunuzdan yardım isteyin yahut .akupunktur veya ilaç tedavisini deneyin. Diğer maddelerden fazla zorlanmadan kurtarabilirim. Bir hafta önce bu maddelerin hepsini bırakın. Lida zayıflama hapı kullanmaya başlayın kilolarınızdan kurtulun. Her türlü şeker ve şeker gibi etki eden bütün unlu mamuller, demek, makarna ve diğer işlenmiş karbonhidratlar. Sağlıklı kilo vermek için lida kapsül kullanın. Beslenmek İçin Kural başlığında değindiğim bütün toksiktir.

Kafein yedi hafta bir hafta hazırlık, altı hafta lida zayıflama programı ile zayıflayın. Kullandıkça isteğinizi artıran ve kan şekerinizde dengesizliklere açan bu bağımlılık yaratıcı maddeleri bırakmanın etkisini hafife Bu kitaptaki başka hiçbir şeyi uygulamasanız bile bu adımlar değiştirebilir, metabolizmanızı hızlandırabilir, kan şekerinizi dengeleyebilir ve lida kilo vermenize yardım edebilir.