Alışveriş Kulüpleri Arasında Fark Yaratan İsim:Bonvagon

Reklam | Tanıtım

Henüz tanışmamışlar için belirtelim. Bonvagon, “gezer, seçer, getirir!” mottosuyla geçtiğimiz Eylül ayında yola çıkmış ve kısa sürede popüler hale gelmiş bir alışveriş kulübü.

3 kadın girişimciye ait bonvagon.com her gün sıradışı tasarım ürünler, özenle seçilmiş markalar ve ilginç aktiviteler bulup indirimli %70’e varan indirimlerle üyelerine getiriyor. Hem sade ve niş tasarımı hem de içeriğiyle Türkiye’de bir ilk olmayı başaran site başarılı kampanyaları, pazarlama stratejileriyle kısa sürede 150.000’i aşkın üye kazanmış ve rakiplerinden kolayca sıyrılmıştı.

Türk tasarımcıları buluşturdu!

Bonvagon’u heyecanla takip etmemizin bir diğer sebebi de tematik kampanyaları. Bu hafta Sıra dışı Tasarımcılar, Konuşan Tasarımlar isimli kampanyasıyla Türkiye’den seçtiği 27 tasarımcıyı, en orijinal ürünleri ile birlikte tasarım tutkunlarının karşısına çıkarıyor. Aida Pekin, Karaca Erdem, Dani Benreytan, Itır Saran’ın da içlerinde bulunduğu tasarımcıların eşi görülmemiş tasarımları sadece bir kaç tık ile ulaşılabilir hale getiriyor. Gelecek aylarda bizi bekleyen sürprizlerden ilk önce haberdar olmak için merakla Bonvagon’u takip ediyoruz. www.bonvagon.com’a hala üye olmadıysanız, acele edin deriz. Çünkü Mart ayı boyunca Bonvagon’a davet ettiğiniz her arkadaşınız sayesinde hem siz hem de arkadaşınız 25TL kazanıyor!

Bir bumads advertorial içeriğidir.