Horlama Sorununa Kesin Çözüm

Reklam | Tanıtım Sağlık

Happy Sleep Özellikleri, Kullanımı ve Etkisi

Happy Sleep; Tüm dünyada onbinlerce kişi tarafından horlama sorununa karşı etkin ve güvenli bir şekilde kullanılan üstün teknoloji ürünü bir horlama önleyici aparattır. 2011 Tüketici Kalite Ödülüne Layık görülen tek üründür.

Happy Sleep iki uç kısmında bulunan Cmos Chipleri ve mikro magnetik elementler sayesinde burun bölgesindeki sinir uçlarının sonunu etkili bir şekilde uyarıp aktif hale getirerek ve fiziksel terapi sağlayarak horlamayı kısa sürede ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

1. Yüksek enerji çipi cihazın içine yerleşiktir.

2. Ürün CE ve TÜV sertifikalıdır. Zararsız ve kokusuzdur. Yan etkisi yoktur. Etkin, güvenilir ve kolay uygulanabilen bir yöntemdir. Anlık değil, çözüme yönelik bir üründür .

3. Cihazın iki ucunda nefes almayı kolaylaştıran oluk bulunmaktadır.Yumşak dokusu sayesinde Gece boyunca hastayı rahatsız etmez. Küçük portatif yapıya sahiptir.

4. Cihaz, hiçbir cerrahi müdahele gerektirmeden, büyük bedeller ödemeden, zahmetsizce horlamanızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu amaçla magnetik terapi cihazı Avrupa ve Amerika’da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Happy Sleep dünyada gerçek cmos chipleri taşıyan, horlama tedavisinde en etkili horlama aparatıdır.

Happy Slepp Kullanım Şekli

Cihaz , burun bölgesindeki trigeminal sonu etkili bir şekilde aktif hale getiren ve nefes alma sırasındaki iletişim yolunu açan Yüksek güce sahip bir CMOS çipi taşımaktadır. Bu çip burun bölgesine fiziksel terapi sağlayan mikro magnetik elementler içermektedir. Cihaz nefes boşluğunu açarak nefesin geçişini sağlamakta ve horlamayı ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

Happy Slepp Orjinal Ürün Satış Sitesi