Otomobil Metroya Böyle Uçtu

Genel Kültür

Ankara’da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu otomobil trafik ışıklarına çarptı.

Devrilen otomobil, bir metre yükseklikteki duvara çıkarak AŞTİ-Dikimevi güzergahında bulunan Tandoğan Ankaray İstasyonu’nun camından aşağı uçtu. Kazada yaralanan sürücü, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Kaza anı ve sonrasında yaşananlar MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Sabah saatlerinde Hipodrom Caddesi’nden Anıtkabir istikametine gitmekte olan Ahmet Kaya kontrolündeki 06 LBZ 61 plakalı otomobil, direksiyon hakimiyetini kaybederek trafik ışıklarına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle trafik ışıklarını deviren otomobil, ardından bir metre yükseklikteki duvara çıkarken, AŞTİ-Dikimevi güzergahında bulunan Tandoğan Ankaray İstasyonu’nun camından aşağı uçtu. Kaza sonrası olay yerine itfaiye, polis ve acil servis ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan sürücü Ahmet Kaya, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Otomobil,çekicilerle istasyondan güçlükle çıkarıldı. Kaza anı ve sonrasında yaşananlar MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Otomobil Metroya Uçtu.