Okan Buruk Ve Eşi Kaza Geçirdi

Magazin

A Milli Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Okan Buruk ve eşi Nihan Buruk’un içinde bulunduğu otomobil, Beşiktaş’ta trafik kazası yaptı. Yaralanan Buruk ve eşi hastaneye kaldırıldı.

Çırağan Caddesi’ndeki Four Seasons Hotel önünde, saat 21.30 sıralarında A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Okan Buruk’un içinde bulunduğu 34 GF 9287 plakalı araç ile Melih Parlak yönetimindeki 34 TEA 68 plakalı taksi kafa kafaya çarpıştı. Kazada yaralanan Okan Buruk ve Eşi Nihan Buruk ambulansla Amerikan Hastanesine kaldırıldı.

Kaza sırasında Four Seasons Hotel’de bulunan Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Buruk’un kaza yaptığını öğrenince olay yerine geldi.

AVCI ZİYARET ETTİ

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, trafik kazasında yaralanan Okan Buruk ve eşini, tedavi altına alındıkları hastanede ziyaret etti. Avcı, hastane girişinde bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ HASTANE ÇIKIŞI AÇIKLAMA YAPTI

Futbol dünyasından bir çok isim, kazayı haber alınca hastaneye koştu. Futbol Federasyonu Bakkanvekili Göksel Gükmüşdaş, A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Ferenbahçeli Futbolcular Emre Belözoğlu, Uğur Boral, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ile Gökhan Şükür hastaneye gelerek Okan Buruk ve eşinin sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Göksel Gümüşdağ, hastane çıkışında yaptığı açıklamada Okan Buruk’un sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Uğur Boral ise, Okan Buruk’u yemeğe bekledikleri sırada kaza haberini aldıklarını ve hemen hastaneye geldiklerini aktardı.

Okan Buruk Ve Eşi Kaza Geçirdi.